Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

2021-01-16 9:35
Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

W 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ziści się najgorszy scenariusz małżeńskiego kryzysu Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Marka (Marcin Perchuć). Złoty posunie się do okrutnych rzeczy, żeby rozstać się z partnerką i wyrządzi jej niewyobrażalną krzywdę! Iwona żyła w przekonaniu, że skoro kupili piękny dom, uda im się scalić rozpadającą się relację. Niestety wkrótce w "Brawach szczęścia" wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewa. Hubert (Marek Molak) zobaczy siostrę w opłakanym stanie i domyśli się, że mąż ją pobił!

"Barwy szczęścia" odcinek 2376 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że walcząca o małżeństwo Iwona poniesie klęskę. Marek od dawana chciał od niej odejść i w tajemnicy poszedł nawet na terapię do Karola (Wiktor Loga). Nie spodziewał się jednak, że terapeuta to dobry znajomy żony, z którym coś ją kiedyś łączyło.

- On jest profesjonalistą i nie opowiada mi o swoich pacjentach - zapewni Iwona, kiedy Złoty wścieknie się, że zwierzał się osobie, którą ona doskonale zna.

Nie bez przyczyny Marek w 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" się zdenerwuje, bo przecież to Karolowi opowiadał, że nie kocha żony, jest niezadowolony ze związku i nie chce z nią być. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Iwona w "Barwach szczęścia" nie zniesie dłużej takiego traktowania i będzie czuła się bardzo skrzywdzona zachowaniem męża, który traktuje ją coraz gorzej. Zapyta się dlaczego ukrywał przed nią terapię u Karola.

- Jeśli mamy być dalej ze sobą, to najwyższy czas, żebyś mi wszystko powiedział - powie wprost Iwona.

Niestety nie usłyszy niczego dobrego. Złoty da do zrozumienia, że jej nie kocha i nie chce z nią być.

- Moim zdaniem to wszystko nie ma sensu. Wybacz... - wykrztusi z siebie Marek w 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Iwona w "Barwach szczęścia" dawno nie była tak skrzywdzona. Natychmiast uda się do Klary (Olga Jankowska) i Huberta.

- Pomożecie mi? Mogę na trochę u was zostać? Ja i Wioletka? - zapyta zdesperowana Pyrka.

Hubert od razu się zdenerwuje i przewidzi najgorsze. Uzna, że Marek musiał przesadzić i uderzył jego siostrę! Klara też zacznie się domyślać, że z mężem Iwony nie wszystko jest w porządku. 

- Powiedz mi tylko jedno... On coś ci zrobił? Uderzył cię? Powiedz - zapyta Hubert, niemal pewny tego, że Złoty przekroczył granicę. 

Iwona przyzna się Klarze, że Marek wyrządził jej niewyobrażalne piekło emocjonalne.

- Powiedział, że starał się mnie pokochać, że wierzył w nasz związek, ale w końcu się poddał - wyzna załamana Pyrka.

W 2367 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek przyzna się Witkowi (Witold Sosulski), że był z Iwoną tylko dlatego, że chciał na siłę stworzyć jemu i Wioletce (Aurelia Żarnowiecka) dom. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze