M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

2021-01-13 20:31

W 1560 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) pogodzą się już na dobre, a swoje pojednanie uczczą w łóżku podczas wyjątkowo gorącego seksu na zgodę. To będzie pierwszy raz Zduńskich od wybuchu małżeńskiego konfliktu ze zdradą w tle. Pikanterii dodaje fakt, że to Kamila (Anna Gorajska), która chciała być kochanką Piotrka w 1560 odcinku "M jak miłość" nakręci Kingę do tego stopnia, że puszczą jej wszelkie hamulce. Zduński nie pozna własnej żony. Będzie tak namiętna, jak jeszcze nigdy!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1560 odcinku "M jak miłość" otworzą nowy rozdział swojej historii miłości! A to najlepszy dowód na to, że Kamila nie zdoła rozdzielić Zduńskich, choć będzie próbowała do ostatniej chwili wmówić Kindze, że jest kochanką Piotrka. Tym samym w 1560 odcinku "M jak miłość" zrealizuje swój chory plan, by odegrać się na Zduńskim za to, że nie dostała pracy w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), że Piotrek odwrócił się od niej w decydującym momencie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Kipiąca wściekłością Kamila w 1560 odcinku "M jak miłość" zjawi się przy Deszczowej, by znów namieszać u Zduńskich. Posunie się do kolejnego kłamstwa, byle tylko Kinga uwierzyła, że Piotrek ją zdradza. Prosto w oczy powie Kindze, że miała romans z jej mężem, że w końcu zdobędzie mężczyznę, którego kocha.

Ale groźby Kamili w 1560 odcinku "M jak miłość" nie zrobią na Kindze żadnego wrażenia. Wręcz przeciwnie! To ona będzie górą w starciu z rywalką, kiedy prawie dojdzie do bójki. Wypędzi Jabłońską ze swojego ogrodu i życia. Nie pozwoli, żeby Kamila odebrała jej męża i zniszczyła rodzinę.

- To jest mój facet! To jest mój dom i to jest mój ogród! -krzyknie wściekła Zduńska i w1560 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Kamilę. - Nie popychaj mnie! - prawniczka spróbuje protestować, ale na nic się to zda. - Wynocha! - zażąda pełna agresji Zduńska.

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Akcja z Kamilą w 1560 odcinku "M jak miłość" tak nakręci Kingę, że później zaciągnie Piotrka do łóżka i da się ponieść namiętności. Żeby odreagować wszystkie emocje zupełnie straci nad sobą kontrolę. Zduński będzie zachwycony uprawiając seks na zgodę z własną żoną, bo zmysłowa Kinga zupełnie go zaskoczy!

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1560. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1560. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze