M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

2021-01-18 20:52

W 1558 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) przeżyją chwilę grozy ze strachu o syna! 14-letni Maciek (Franciszek Przanowski) zdecyduje się na głupi krok i niebezpieczny eksperyment z dopalaczami. Budzyńskich nie będzie wtedy w domu, bo w 1558 odcinku "M jak miłość" pójdą na imprezę do Kamila Gryca (Marcin Bosak). Dość szybko przyjęcie zamieni się w koszmar, bo Magda odbierze dramatyczny telefon od Ani (Gabriela Świerczyńska), że Maciek umiera! Budzyńscy stracą syna?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Chwile grozy u Budzyńskich z "M jak miłość". Tuż po tym jak wprowadziła się do nich 15-letnia Ania, córka Marty (Dominika Ostałowska) małżonkowie będą musieli zmierzyć się z poważnymi problemami. Za zgodą Andrzeja i jego żony nastolatka urządzi imprezę dla przyjaciół, ale sytuacja szybko wymknie się spod kontroli. Budzyński wścieknie się na widok zniszczeń w mieszkaniu. - Miała być spokojna impreza na parę osób, a tu jakiś armagedon!

Po stronie Ani w 1558 odcinku "M jak miłość" stanie Magda, która dobrze jeszcze pamięta szalone, studenckie imprezy z czasów Łowickiej, gdzie mieszkała kiedyś z Kamilem, Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Ale Budzyńska nie będzie świadoma, że jej dziecku grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

- Magda jest dużo łagodniejsza od Andrzeja. Do czasu... Jak się ma czuć matka, która znajduje u swojego dziecka dopalacze? Nie dała poczucia własnej wartości i siły własnemu dziecku, żeby to dziecko powiedziało "nie"! Jak ma się czuć człowiek, który najbardziej kocha i najbardziej drży o swoje dziecko? Tak właśnie czuje się Magda... - powiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Podczas sprzątania po imprezie w 1558 odcinku "M jak miłość" Magda znajdzie pod kanapą narkotyki. Odkryje, że podczas imprezy, którą córka jej męża zorganizowała w domu, ktoś przyniósł dopalacze. Ania i Basia (Gabriela Raczyńska) nie będą wiedziały czyje są dopalacze. Wina może spaść na którąś z nich! W mieszkaniu Budzyńskich zapanuje chaos. Na imprezie będą osoby, których tak naprawdę nikt nie będzie znał.

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Dość szybko w 1558 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że dopalacze należą do Inki (Hanna Borkowska), dziewczyny Maćka, która będzie miała na niego bardzo silny wpływ. Zakochany 14-latek zrobi wszystko, by przypodobać się Ince, być chłopakiem, jakiego ona chce mieć obok siebie. Niebawem za jej namową po narkotyki sięgnie Maciek, który szybko zacznie źle się czuć. Spanikowana Ania zadzwoni do Magdy z błaganiem o pomoc. To ona w 1558 odcinku "M jak miłość" przekaże Budzyńskim tragiczne wieści o Maćku. - Co się dzieje Aniu? - zapyta Magda, która nie uwierzy własnym uszom.

Życie adoptowanego syna Magdy i Budzyńskiego w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie zagrożone! Kiedy przerażeni dotrą do domu poznają całą prawdę o tym, co się dzieje z Maćkiem. Przez jeden głupi błąd stracą dziecko? Na szczęście nie, ale to jeszcze nie koniec ich problemów z Anią i Maćkiem.

M jak miłość odc. 1558. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1558. Inka (Hanna Borkowska), Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Inka (Hanna Borkowska), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1558. Ania (Gabriela Świerczyńska), Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Ania (Gabriela Świerczyńska), Maciek (Franciszek Przanowski)
Najnowsze