M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

2021-01-11 21:12

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) przerwie milczenie i wreszcie wyjawi swoją tajemnicę, która sprowadziła ją z powrotem do Grabiny. Po nagły przyjazd Uli z Australii wcale nie był związany tylko z tęsknotą za domem i mężem. Bartek (Arkadiusz Smoleński) jak ostatni dowie się co strasznego zrobiła Ula podczas pobytu za granicą. Dręczona wyrzutami sumienia Lisiecka w 1556 odcinku "M jak miłość" najpierw Soni (Barbara Wypych) zwierzy się z wstydliwego sekretu. Bartek aż zaniemówi kiedy Ula wyzna mu prawdę! Zdradziła go i poznała innego faceta?

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Uli w "M jak miłość" zniszczy jej małżeństwo z Bartkiem? Długa rozłąka tej pary sprawiła, że coś między nimi zaczęło się psuć. Ula nie chciała nawet wrócić do Bartka, żeby razem żyć, mieszkać i prowadzić siedlisko. A po powrocie z Australii w 1553 odcinku "M jak miłość" tylko Marzence (Olga Szomańska) wyznała, że myśli o sprzedaży siedliska. Przyjaciółka i zarazem szwagierka wpadła w panikę, że nie tylko ona, ale także Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i ich córeczka Kalinka wylądują na bruku! Oczywiście Ula jako właścicielka ma prawo pozbyć się pensjonatu, ale to byłoby równoznaczne z wyrzuceniem z domu rodziny Bartka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula na ślubie Janka i Soni zajmie szczególne miejsce przy ołtarzu! Sprowadzi na nich tragedię

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ula nie zrezygnuje z planów sprzedaży całego majątku, który dostała od ciotki Anny (Tamara Arciuch). Będzie bowiem miała nóż na gardle, a złe decyzje, które podjęła w Australii zaważą teraz na przyszłości całej jej rodziny. Załamana, pogrążona w rozpaczy Ula najpierw całą prawdę o swoich problemach wyzna Soni, która w 1556 odcinku "M jak miłość" założy jej suknię ślubną i będzie się szykowała na ślub z Jankiem (Tomas Kollarik). - Ja zrobiłam coś strasznego. Bartek mnie znienawidzi. Dlatego w ogóle boję się mu o tym powiedzieć...- Ale musisz mu powiedzieć!

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński odchodzi! Magda dowie się jako pierwsza o decyzji Andrzeja

Później w 1556 odcinku "M jak miłość" za radą przyjaciółki Ula w końcu powie Bartkowi co zrobiła, jak bardzo była głupia i jak ogromny błąd popełniła. Teraz za jej szaleństwo, chwilę zapomnienia zapłacą wszyscy. - Bartek ja cię tak strasznie przepraszam... - przyzna ze łzami w oczach. Mąż Uli w 1556 odcinku "M jak miłość" nie zdoła wykrztusić z siebie słowa kiedy usłyszy, że jego ukochana  źle zainwestowała pieniądze w Australii i w efekcie straciła wszystko. Teraz muszą sprzedać siedlisko oraz jego warsztat samochodowy w Jonkowie.

M jak miłość odcinek 1553, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1553, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odcinek 1553, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1553, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1553, Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1553, Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze