Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

2021-01-13 10:05

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że walka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) o Janka (Maciej Mikołajczyk), kiedy ten znalazł się w skrajnym niebezpieczeństwie, pójdzie na marne! Dramatyczne przeżycia nie umocniły ich związku, a wręcz przeciwnie. Kinga z zimną krwią pożegna partnera, który się od niej wyprowadzi! Co się wydarzy w "Pierwszej miłości", że ona i Janek się rozstaną!?

"Pierwsza miłość" odcinek 3158 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" związek Kingi i Janka stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Wygląda na to, że poświęcenie kobiety i wyruszenie za partnerem do Mołdawii się nie opłacą. Kiedy Janek został okrzyknięty zaginionym, a potem spekulowano nawet, że nie żyje, Kinga się nie poddała i wraz z Marysią (Aneta Zając) szukały go na własną rękę. Jednak kiedy niebawem w "Pierwszej miłości" to ją spotkają problemy, partner nie zrozumie jej potrzeb. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity odbierze jej córkę! Znajdzie nową matkę dla Julci i nawiąże romans z Gabrysią - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie miała poważne problemy rodzicielskie. Jej syn Tomek (Oskar Wojciechowski) zacznie sprawiać coraz większe problemy. Chłopak z trudem ukończył szkołę i tylko dzięki niej i Arturowi (Łukasz Płoszajski) będzie miał szansę na kontynuację edukacji w szkole średniej. Niebawem w "Pierwszej miłości" okaże się, że Tomek za plecami rodziców złożył papiery do zawodówki, nie do liceum. Artur wpadnie w szał, a bezsilna Kinga ostatecznie zgodzi się na wybór syna. Będzie jednak chciała, żeby ten z nią zamieszkał. Bezwzględny Tomek postawi jej ultimatum - wróci do matki, jak Janek się wyniesie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Ryzykowny krok Anety. Wbrew Stawickiemu zaprosi do domu swojego byłego Bruna - ZDJĘCIA

W 3158 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga przystanie na szantaż syna. Janek nie będzie mógł uwierzyć w to, że kobieta każe mu się wyprowadzać, bo tak nakazał jej małoletni syn. Będzie bardzo zawiedziony takim traktowaniem, ale z drugiej strony nie zrozumie jej punktu widzenia i tego, że bycie matką wymaga poświęceń. Wszystko wskazuje na to, że Janek w 3158 odcinku "Pierwszej miłości" będzie musiał się wynieść. Czy tylko z mieszkania czy też z życia Kingi? Dowiemy się niebawem z kolejnych odcinków "Pierwszej miłości". 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze