Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity zabierze jej córkę. Znajdzie dla Julci nową matkę i nawiąże romans z dziewczyną przyjaciela!

i

Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity zabierze jej córkę. Znajdzie dla Julci nową matkę i nawiąże romans z dziewczyną przyjaciela!

Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity odbierze jej córkę! Znajdzie nową matkę dla Julci i nawiąże romans z Gabrysią - ZDJĘCIA

2021-01-12 9:48

Zdrada Julity (Katarzyna Sawczuk) z serialu "Barwy szczęścia" zniszczy małżeństwo Sałatków i wepchnie Józka (Patryk Pniewski) w ramiona innej kobiety. Tuż po tym jak w 2360 "Barwy szczęścia" okaże się, że Julita ma romans z piłkarzem z drużyny męża, a Józek przyłapie ją w łóżku z kochankiem, ich związek definitywnie się skończy! Zdradzony Sałatka nie wybaczy Julicie skoku w bok. Mało tego, z zemsty zabierze jej córkę Julcię (Julia Staniszewska) i nawiąże romans z byłą dziewczyną geja Darka (Andrzej Niemyt), najlepszego przyjaciela. To Gabrysia Niedzielska (Marta Juras) zastąpi Julci matkę!

Czy Józek i Julita z "Barw szczęścia" się rozstaną już na zawsze?

Rozstanie Józka i Julity z "Barw szczęścia" to jeden z mocniejszych wątków w serialu w nowych odcinkach, które widzowie TVP2 zobaczą na początku stycznia 2021 roku. Nie dość, że Julita zdradzi Józka z latynoskim piłkarzem z Niemiec, Alvaro Dorato (Leonardo Marques), to jeszcze przekreśli wszystko, co kiedyś ich łączyło. A Sałatka nie będzie miał dla niewiernej żony litości.

- Złapałem ich w łóżku... Julita już dla mnie nie istnieje. Taka prosta moralność z Kopytkowa: kto kocha, ten nie zdradza, a kto zdradza, znika z mojego życia - zapowie wściekły Józek w 2361 odcinku "Barw szczęścia" swojemu przyjacielowi Darkowi.

Nieco wcześniej w "Barwach szczęścia" Sałatka nawiąże bliską relację z Gabrielą Niedzielską, dyrektorką szkoły, pierwszą dziewczyną Darka jeszcze z czasów liceum. Gabrysia wprowadzi się nawet do mieszkania Józka i Julity, bo piłkarz na jakiś czas wróci do Niemiec do żony i córki. Splot wstrząsających wydarzeń związanych ze zdradą Julity popchnie Józka w kierunku pięknej, samotnej nauczycielki.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

Żeby nie myśleć o żonie Józek w 2361 odcinku "Barw szczęścia" zajmie sprawami związanymi ze zniszczonym stadionem, który chcą przejąć. Razem z Darkiem i Gabrielą zaczną omawiać też pomysł nawiązania współpracy ze szkołą. Janicki będzie dla Sałatki sporym wsparciem. I to on pierwszy zauważy fascynację Józka jego byłą ukochaną.

Po zdradzie Julity w nowych odcinkach "Barw szczęścia" w styczniu Józek wróci z Niemiec do Polski na stałe. Na wieść o tym Gabrysia wprost zapyta do kiedy musi zwolnić mieszkanie, które jej wynajął. - Zostań, jeśli chcesz. To mieszkanie źle na mnie działa, za dużo wspomnień... - przyzna piłkarz.

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

Dla Józka stanie się jasne, że Julcia nie może zostać w Niemczech z Julitą i jej kochankiem. Zabierze niewiernej żonie córkę, żeby inny facet nie wychowywał jego dziecka. A żonie zapowie, że nie ma już z nią o czym rozmawiać.

- Moje serduszko... Tatuś cię nie zostawi, nie bój się malutka. Żaden wujek nie będzie cię wychowywał - wyzna w rozmowie z Julcią.

Wkrótce potem w "Barwach szczęścia" Józek przywiezie Julcię do Polski. I nawiąże romans z Gabrielą, która pomoże mu w opiece nad córką. Ale związek Sałatki z nieco straszą byłą dziewczyną Darka ma szanse przetrwać? - Będzie to dość skomplikowana relacja. Sama się zastanawiam, w jakim kierunku rozwinie rozwinie się ten wątek. Sprawy Józka są dość skomplikowane. Trudno przewidzieć, czy jest to odpowiedni kandydat do budowania wspólnej przeszłości - wyjaśniła Marta Juras w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Najnowsze