BrzydUla 2 odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

i

Autor: x-news BrzydUla 2 odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

W 56 odcinku 2 sezonu serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) odkryje jakie błędy Marek (Filip Bobek) zrobił w firmie. Przez niego wszyscy omal nie poszli na dno! Dawna zakompleksiona dziewczyna pokaże co tak naprawdę potrafi - przejmie stery i zrobi z tym wszystkim porządek! Zwłaszcza z Markiem, którego po prostu wyrzuci. "BrzydUla" w roli twardego szefa już w 56 odcinku serialu! Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "BrzydUli 2"!

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 56 - poniedziałek 4.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 56 odcinku 2 sezonu "BrzydUli" Ula stanie przed kolejnym życiowym wyzwaniem. I świetnie sobie poradzi! Sytuacja w firmie zrobi się tak napięta, że ktoś będzie musiał zrobić z tym porządek. I będzie to właśnie Ula! 

Jak pisaliśmy TUTAJ Marek uciekł w ostatnim przed przerwą świąteczno-noworoczną, 55 odcinku "BrzydUli" ze szpitala. Ale nie pogodził się też z Ulą. W bandażach na głowie pojawi się za to w firmie, w której już będzie trwała w najlepsze wielka awantura, a szef będzie brał w niej udział. I tego będzie już dla Uli za dużo. Aż miło będzie patrzeć, jak w ułamku sekundy przejmuje władzę!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni

- Stop! - krzyknie Ula do całego zespołu w 156 odcinku "BrzydUli". - Ja uspokoję Izę (Dominika Kluźniak) i zadzwonię po Gutowską. Sprawdź, proszę Seba, czy on zwolnił jeszcze kogoś i wydzwoń po Nadię (Magdalena Koleśnik).

Ula w roli szefa poczuje się w 56 odcinku "BrzydUli" jak ryba w wodzie. Nie będzie przerywać wydawania poleceń i zrobi to tak płynnie i skutecznie, że wszyscy zamilkną i zaczną robić dokładnie to, co im nakaże! Czyżby Ula miała okazać się szefem idealnym w firmie F&D?

- Te dokumenty proszę mi zanieść do konferencyjnej! - Ula zwróci się do Teresy (Karina Szafrańska).  - Adam (Łukasz Simlat), idź do socjalu, wypij kawę i się jakoś ogarnij! Za godzinę mamy tutaj spotkanie: ty, ja, Sebastian (Łukasz Garlicki) i Nadia. A ty wracasz do szpitala! - w ostatnich słowach zwróci się do Marka i po prostu go z firmy wyrzuci!

W 56 odcinku "BrzydUli" Ula zwolni też kilka osób, ale zacznie tez myśleć o zatrudnieniu nowych. I z każdą chwilą będzie... coraz piękniejsza! Jak się zmieni Ula, firma pod jej rządami i co będzie z Markiem - zobacz koniecznie ZWIASTUN nowych odcinków 2 sezonu "BrzydUli"!

Czytaj także: BrzydUla 2 sezon: Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Sensacyjne zmiany w życiu Uli i Marka!

Najnowsze