M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni

2020-12-20 15:17
M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni

W 1552 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie miała straszny wypadek! Wszystko wydarzy się w dniu jej imienin i zorganizowanego z tej okazji przyjęcia... Na uroczystości w sadzie Lucjana (Witold Pyrkosz) pojawi sią wszyscy ważni w jej życiu bliscy oraz Jacek (Tomasz Sobczak). Tego ostatniego gościa Artur (Robert Moskwa) nie zniesie i wywoła skandal, aż w końcu zdarzy się wypadek z powodu prezentu od... Pawła (Rafał Mroczek)! A obaj mężczyźni życia Rogowskiej będą mogli tylko bezradnie patrzeć w 1552 odcinku "M jak miłość" jak w ułamku sekundy szczęśliwa Marysia pada na ziemię bez sił! Co się stanie?

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" już poranek będzie dla Marysi zaskoczeniem. Podczas porannej toalety do łazienki wkroczy jej dumny mąż i wręczy jej imieninowy prezent. Czegoś takiego naprawdę się nie spodziewała... A to będzie tylko niewinny początek bardzo dziwnych podarunków i nieoczekiwanych zdarzeń!

Kiedy Artur zorientuje się w 1552 odcinku "M jak miłość", że szczoteczka do zębów to może nie jest szczyt marzeń jego żony, aby zmazać plamę wyprawi jej huczne przyjęcie. Na wieść o tym Marysia zaprosi Jacka, co z kolei doprowadzi do wybuchu wielkiego skandalu, znów w wykonaniu Artura. I to wcale jeszcze nie koniec nieszczęść w 1552 odcinku "M jak miłość"!    

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści

Marysia będzie mocno przejęta również sprawą ojcostwa Lilki (Monika Mielnicka), o które coraz bardziej będzie podejrzewała Jacka. W 1552 odcinku "M jak miłość" zamiast cieszyć się impreza i gośćmi Rogowska wywróci do góry nogami życie najmłodszych państwa Mostowiaków. Aż w końcu, kiedy solenizantka w końcu pomyśli o sobie i postanowi skorzystać z jednego z prezentów, będzie miała wypadek!

Jacek i Artur będą podziwiać w 1552 odcinku "M jak miłość", jak Marysia śmiga na pięknym, specjalnie dla niej przyszykowanym przez Pawła rowerze. Cała trójka wybierze się w tym celu do sadu Lucjana, być może dla rozładowania emocji, które nagromadzą się przy stole. Aż w pewnym momencie panowie usłyszą tylko okrzyk bólu Marysi i na widok jej upadku dosłownie ich zamuruje!

Marysia będzie siedziała bezradnie obok przewróconego roweru i pocierała obolałe ręce. Ze szprych koła wyciągnie rozdartą sukienkę.... Kiedy jednak zobaczy miny Artura i Jacka roześmieje się po raz pierwszy serdecznie w 1552 odcinku "M jak miłość". 

Panowie! Nie wszyscy na raz!

Na szczęście Marysi nie stanie się nic strasznego, a Artur i Jacek wspólnymi siłami podniosą ją z ziemi. Ten moment w 1552 odcinku "M jak miłość" będzie za to przełomem w ich relacjach, bo kiedy po imprezie Artur będzie wyjeżdżał, zaprosi Jacka, aby częściej ich odwiedzał!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2354: Koniec hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zbankrutują?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze