M jak miłość, odcinek 1563: Janek w szpitalu po postrzale! Nie umrze, ale usłyszy straszną diagnozę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Janek w szpitalu po postrzale! Nie umrze, ale usłyszy straszną diagnozę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1563: Janek w szpitalu po postrzale! Nie umrze, ale usłyszy straszną diagnozę - ZDJĘCIA

2021-01-14 11:46

W 1563 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) postrzelony przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych) cudem przeżyje! Od dawna ściga go mroczna przeszłość, porachunki z mafią i bandyta Max Gadowski (Jarosław Rabenda), który za wszelką cenę chce pozbyć się Morawskiego. W 1563 odcinku "M jak miłość" ciężko ranny Janek trafi do szpitala. Zrozpaczona Sonia będzie czuwać przy łóżku ukochanego, ale niestety jej troska nic nie da. Janek dozna bardzo poważnego urazu kręgosłupa, a diagnoza w 1563 odcinku "M jak miłość" będzie jednoznaczna... Może nigdy nie stanąć o własnych siłach i zostanie kaleką do końca życia!

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szczęśliwe sceny ślubu w "M jak miłość" zastąpi horror i dramat Janka. Widzowie mieli zobaczyć wesele, młodą parę i Sonię w pięknej sukni. Już niebawem w "M jak miłość" zamiast tego wydarzy się tragedia z Morawskim w roli głównej. Wszystko przez zabójcę Maxa Gadowskiego, który od pewnego czasu bacznie obserwuje każdy ruch policyjnej pary. Dostał zlecenie na Janka i będzie miał zamiar podarować mu najohydniejszy prezent ślubny. Nikt nie będzie wiedział czemu w dniu ślubu Morawski nie zjawi się przed ślubnym ołtarzem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Czy Janek z "M jak miłość" zginie?

W 1563 odcinku "M jak miłość" groźby Maxa się spełnią. Janek zostanie postrzelony i wyląduje w szpitalu. Gadowski dotrzyma słowa i wręczy swój "prezent" Morawskiemu jeszcze przed rozpoczęciem ceremonii. Lekarze ocenią stan policjanta jako ciężki, a zrozpaczona Sonia będzie czuwać przy łóżku ukochanego. Niestety w 1563 odcinku "M jak miłość" okaże się, że jej troska niewiele się przyda, bo specjaliści odkryją, że Janek doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

Niebawem w "M jak miłość" Sonia usłyszy tragiczne wieści o stanie zdrowia Janka. Uraz kręgosłupa będzie na tyle poważny, że lekarze zaczną przewidywać Morawskiemu kalectwo! Zaczną się spekulacje co do tego, czy Morawski kiedyś stanie o własnych nogach. Zajdzie prawdopodobieństwo, że policjant będzie musiał jeździć na wózku inwalidzkim. Dla młodego policjanta taki scenariusz byłby tragiczny. Czy Janek z "M jak miłość" odzyska władzę w nogach? Przekonamy się wkrótce. 

M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze