Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

2021-01-13 10:06

W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) kompletnie się zagubi w ilości kochanek, niedoszłych i przyszłych żon i pomyli obecną partnerkę Anetę (Zofia Zborowska) z Dominiką (Karolina Chapko). W życiu Zbigniewa znów zagości niewinna i zagubiona Dominika, od której będzie wiele zależało. Stawicki spotka się z nią, bo będzie miał do niej wielką prośbę, od której zależy przyszłość jego i Anety. Dylska w W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po raz pierwszy naprawdę wścieknie się za to, co wyprawia lekarz.

"Barwy szczęścia" odcinek 2362 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki ponownie stanie twarzą w twarz ze swoją byłą kochanką Dominiką, którą wykorzystywał i zmuszał do bycia kurą domową. Kobieta poświęciła dla niego wszystko, a on odwdzięczył się jej wyrzuceniem z domu. Kobieta mocno cierpiała, czego nie można powiedzieć o Zbigniewie, który natychmiast znalazł kolejną partnerkę. Tym razem wziął się za Dylską, która podobnie jak poprzedniczka, już na początku rzuciła dla niego karierę wziętej dentystki i prowadzenie swojego gabinetu. Wygląda na to, że już w 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przekona się, że był to błąd. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Ryzykowny krok Anety. Wbrew Stawickiemu zaprosi do domu swojego byłego Bruna - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki pod naciskiem Anety będzie musiał udać się do knajpy, gdzie pracuje Dominika. Dylska spakuje resztę jej rzeczy i każe Zbigniewowi załatwić trapiącą ją sprawę. 

- Chciałbym cię prosić, żebyś w wolnej chwili podjechała do Urzędu Dzielnicy i wymeldowała się z naszego domu. Znaczy z domu mojego i Anety - powie wprost lekarz w "Barwach szczęścia".

Dominika nie będzie zachwycona informacją, że lekarz naprawdę poważnie myśli o Dylskiej i w tak krótkim czasie zdecydował się na zamieszkanie z nią i ślub. Czy Dominika ułatwi mu zadanie, a może wręcz przeciwnie i tak naprawdę nie wymelduje się z domu byłego kochanka?

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

W 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki chyba zauważy, że spotkanie z byłą partnerką nie przebiegło zbyt dobrze i zacznie o niej intensywnie myśleć. 

- Domi, jestem! - Krzyknie od progu do czekającej z kolacją Anety.

- Nie wierzę, że powiedziałeś do mnie Domi... - Rzuci wściekła Dylska.

- Przepraszam cię, Aneta. Widziałem się z Dominiką przed chwilą...

Wygląda na to, że w 2362 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki nie do końca pogodził się z odejściem uległej Dominiki, a Aneta zacznie rozumieć, że wciąż o niej myśli.

Najnowsze