Brzydula 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

i

Autor: player.pl Brzydula 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

2021-01-11 22:54

To co w 69 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) zobaczy przed domem zniszczy niespodziankę jaką Ula (Julia Kamińska) będzie szykowała dla ukochanego. Kolejna okazja Dobrzańskich do szczerej rozmowy i do tego, by Marek wybaczył Uli zdradę przepadnie, bo zjawi się u niej lekarz Artur (Karol Pocheć), z którym spędziła noc! Załamany Marek będzie chciał uciec od Uli i jej kochanka jak najdalej, ale Sebastian (Łukasz Garlicki) w 69 odcinku "BrzydUli" namówi go, by walczył o rodzinę. Wreszcie Ula usłyszy od męża ostateczne pytanie! Czy pogodzą się i znów będą razem?

"Brzydula" 2 sezon, odcinek 69 - piątek, 22.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Czy Marek z serialu "BrzydUla" wybaczy Uli zdradę i pogodzi się z żoną, by razem ratować firmę F&D przed bankructwem? Na te pytanie widzowie jeszcze długo nie poznają odpowiedzi. Choć będzie blisko pojednania Dobrzańskich, bo niespodzianka Uli dla Marka po stresującej akcji z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam) i Violettą rozbudzi nadzieję, że skłóceni małżonkowie wreszcie się dogadają i szczerze porozmawiają. Kiedy Marek w 68 odcinku "BrzydUli" wróci do domu z Sebastianem w samochodzie przyjaciela wyzna jak bardzo chce odzyskać dawne życie!

- Chcę jej powiedzieć, że ona i trójka naszych dzieci to... ja... - przyzna Marek. Jednak zaraz potem wszystko ruinie jak domek z kart, bo Dobrzański w 69 odcinku "BrzydUli" zobaczy przed domem kochanka Uli, lekarza ich dzieci Artura Szczęsnego!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 68: Violetta pobije pana Hu. Po brutalnym ataku firma Marka i Uli będzie skończona - ZDJĘCIA

Po co pediatra zjawi się u Uli? Oczywiście cel jego wizyty w 69 odcinku "BrzydUli" będzie tylko jeden - by załagodzić jakoś napięte relacje między nimi po tym jak Ula zerwała tę znajomość. Na widok Artura kobieta wpadnie w panikę. Spróbuje pozbyć się jak najszybciej z domu nieproszonego gościa. Nie będzie chciała, by natknął się na niego Marek kiedy wróci do niej i dzieci.

Niestety w 69 odcinku "BrzydUli" Marek przyłapie Ulę z Arturem. A ona nie będzie miała pojęcia, że ukochany widział swojego rywala. Tymczasem dzieci Dobrzańskich poproszą wujka o przebadanie taty. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) będą się nadal martwić o stan zdrowia ojca.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Tymczasem załamany Marek w 69 odcinku "BrzydUli" ukryje się w samochodzie Sebastiana, by znaleźć się jak najdalej od Uli i jej kochanka. Przyjaciel przekona go, że wizyta Artura o niczym nie świadczy, że choć Ula go zdradziła, to nadal bardzo go kocha, co udowodniła walcząc o uratowanie go przed więzieniem. Dzięki Sebie zdesperowany Marek postanowi też stoczyć walkę o rodzinę. Kiedy Dobrzański zjawi się w końcu w domu, zada żonie ważne pytanie...

Brzydula 2 odc. 68. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl Brzydula 2 odc. 68. Marek (Filip Bobek)
Brzydula 2 odc. 68. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl Brzydula 2 odc. 68. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odcinek 42. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odcinek 42. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska
BrzydUla 2 sezon odcinek 40. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odcinek 40. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze