BrzydUla 2, odcinek 68: Niespodzianka Uli dla Marka. Stanie jak wryty kiedy zobaczy to przed domem - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 68: Niespodzianka Uli dla Marka. Stanie jak wryty kiedy zobaczy to przed domem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 68: Niespodzianka Uli dla Marka. Stanie jak wryty kiedy zobaczy to przed domem - ZDJĘCIA

2021-01-08 22:34

W 68 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) wybaczy Uli (Julia Kamińska) zdradę z lekarzem? Między skłóconymi Dobrzańskimi powoli wszystko zacznie się układać, a połączy ich wspólna walka o uratowanie firmy F&D. Poza tym Ula udowodni mężowi, któremu nadal będzie groziło więzienie, że może na nią liczyć. Zanim jednak zakochani ostatecznie się pogodzą, w 68 odcinku "BrzydUli" Ula zrobi Markowi niespodziankę. Znów będzie piękna i znacznie chudsza, więc zaplanuje wyjątkowy wieczór. Kiedy Marek dotrze do domu stanie jak wryty na widok tego, co tam zastanie!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 68 - czwartek, 21.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" 2 znów będą razem walczyć o firmę! Po serii dramatycznych zwrotów akcji związanych z próbą zdemaskowania pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam), który oskarżył Marka o kradzież, wsadził go do więzienia i pozbył się swojej żony Violetty (Małgorzata Socha), relacje między skłóconą parą ulegną ociepleniu. W 68 odcinku "BrzydUli" nastąpi przełomowe spotkanie Dobrzańskich z panem Hu w F&D, na którym pojawi się także Violetta.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

Na widok niespodzianki, jaka będzie na niego czekała w 68 odcinku "BrzydUli" mąż Violetty wpadnie w szał i skieruje się do wyjścia. Ula i Marek pobiegną za nim z przeprosinami. Jedyną nadzieją na uratowanie Marka przed więzieniem za kradzież milionów azjatyckiego biznesmena będzie rozejm z panem Hu! Wszystko jednak pogorszy roztrzęsiona Violetta.

W 68 odcinku "BrzydUli" Ula, Violetta i Marek pojadą do adwokata mecenasa Feliks Fic (Michał Sitarski), by znaleźć rozwiązanie swojej patowej sytuacji. Pani Hu skorzysta z okazji i zaproponuje adwokatowi, żeby poprowadził także jej sprawę rozwodową. Dobrzański odzyska nadzieję, że być może wszystko jakoś się ułoży.

Żeby to uczcić i zapomnieć o ostatnich wydarzeniach w 68 odcinku "BrzydUli" razem z Sebastianem (Łukasz Garlicki) pójdzie na drinka. Przyjaciel będzie przekonywał go, że powinien wybaczyć Uli zdradę, bo żona wciąż bardzo go kocha. - Chcę jej powiedzieć, że ona i trójka naszych dzieci to... ja... -wyzna Sebie.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Wieczorem w 68 odcinku "BrzydUli" wystrojona Ula przygotuje niespodziankę dla Marka, czekając w domu na jego powrót. Także Marek będzie wreszcie gotów na szczerą rozmowę i wyjaśnienie wszystkich nieporozumień, które ich rozdzieliły i doprowadziły do zdrady Uli. Kiedy zbliży się do domu, nagle stanie jak wryty! To co tam zobaczy przejdzie jego najśmielsze oczekiwania. Bo przed domem zauważy kochanka Uli, lekarza Artura!

BrzydUla 2 sezon odc. 65. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 65. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 33. Ula (Julia Kamińska),Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 33. Ula (Julia Kamińska),Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
Brzydula 2 odc. 68. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl Brzydula 2 odc. 68. Marek (Filip Bobek)
Brzydula 2 odc. 68. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl Brzydula 2 odc. 68. Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze