BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

2021-01-01 21:15

W 63 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) pokaże efekty zaskakującej metamorfozy! Dobrzańska nie przeszła na dietę, by zrzucić zbędne kilogramy po trzech porodach. Schudła ze stresu i smutku! Co prawda odmieniona i szczuplejsza Ula nie zmieni fryzury, ale mimo to zyska większą pewność siebie. Po metamorfozie Uli od 63 odcinka "BrzydUli" znikną jej napompowane policzki i dziwna broda. A do tego Ula i Nadia (Magdalena Koleśnik) połączą siły, żeby ratować Marka (Filip Bobek) przed więzieniem, a firmę F&D przed upadkiem. Zobaczcie jak zmieni się "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 63 - czwartek, 14.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula z "BrzydUli" w 2 sezonie znów będzie piękna i szczupła! Od początku nowej serii "BrzydUli" główna bohaterka zmaga się z nadwagą po urodzeniu trójki dzieci. W związku z tym Julia Kamińska nosi na planie specjalne, pogrubiającej kostiumy, które nadają jej pełniejszych kształtów. Pełniejsza buzia aktorki, zwłaszcza jej napompowane policzki to efekt noszenia specjalnego aparatu pogrubiającego policzki, który został stworzony dla Kamińskiej w klinice stomatologicznej. Kiedy Ula w 2 sezonie "BrzydUli" zaczęła powoli chudnąć, aparat był pomniejszany!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

W 63 odcinku "BrzydUli" 2 Ula będzie już znacznie chudsza, a jej metamorfoza najbardziej widoczna! Zmienią ją nie tylko problemy w małżeństwie z Markiem, którego zdradziła z lekarzem Arturem (Karol Pocheć), ale także walka o uratowanie bankrutującej firmy F&D! Niestety między nią i Markiem nadal nie będzie układało się najlepiej. Mąż nie wybaczy jej zdrady, a do tego nie będzie chciał nawet z nią szczerze porozmawiać!

Dobrzański w 63 odcinku "BrzydUli" cały czas będzie się bał, że trafi do więzienia za próbę kradzieży. Pogrążą go bowiem zeznania Violetty Kubasińskiej - Hu (Małgorzata Socha). Pan Hu (Nam Bui Ngoc) nadal będzie trzymał go w szachu. Dlatego w 63 odcinku "BrzydUli" Ula będzie musiała stawić czoła ludziom pana Hu. Kiedy dotrze do firmy F&D, będą czekali na nią wierzyciele i niezałatwione sprawy.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym?

Pomocną dłoń do Uli w 63 odcinku "BrzydUli" wyciągnie Nadia. Była asystentka Marka, którą Ula podejrzewała o romans z jej mężem zacznie obmyślać kolejną strategię działania. Ich rozmowa zejdzie także na temat Violetty, który po wyjściu z aresztu ucieknie przed panem Hu i gdzieś się ukryje. Odmieniona Ula, piękniejsza i szczuplejsza niż dotychczas zyska pewność siebie i siły do walki o małżeństwo i firmę, której poświęciła połowę życia. Tymczasem w 63 odcinku "BrzydUli" Violetta zjawi się na umówionym spotkaniu w F&D. Tam dojdzie do nagłej konfrontacji!

BrzydUla 2 odc. 63. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 63. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 63. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 63. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)
Najnowsze