BrzydUla 2, odcinek 68: Violetta pobije pana Hu. Po brutalnym ataku firma Marka i Uli będzie skończona - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 68: Violetta pobije pana Hu. Po brutalnym ataku firma Marka i Uli będzie skończona - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 68: Violetta pobije pana Hu. Po brutalnym ataku firma Marka i Uli będzie skończona - ZDJĘCIA

2021-01-08 22:25

Brutalny atak w serialu "BrzydUla" 2! Po tym co Violetta (Małgorzata Socha) znajdzie w pokoju w hotelu gdzie mieszkała z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam) wpadnie w taki szał, że w 68 odcinku "BrzydUli" rzuci się na męża z pięściami. Do konfrontacji skłóconych małżonków dojdzie w firmie F&D na oczach wszystkich. Marek (Filip Bobek) i Ula (Julia Kamińska) osłupieją widząc akcję Violetty, która nie daruje mężowi takiej zniewagi. Po tym jak pan Hu ją porwał i uwięził wyjdą bowiem na jaw koleje grzechy azjatyckiego milionera!.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 68 - czwartek, 21.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Sensacyjny zwrot akcji w serialu "BrzydUla"2. Kiedy Violetta wyjdzie w końcu z ukrycia i ucieknie z domu, gdzie mąż pan HU uwięził ją razem z młodszą siostrą Angelicą Kubasińską (Katarzyna Ankudowicz), postanowi przeprowadzić własne śledztwo w sprawie podejrzanych interesów Azjaty. W końcu to przez niego Violetta zrzuciła na Marka Dobrzańskiego całą winę o kradzież milionów biznesmena, który dorobił się na handlu skarpetkami! Tuż po tym jak w "BrzydUli" Violetta dokona szokującego odkrycia w hotelu gdzie mieszkała z panem Hu, do głowy przyjedzie jej szalony pomysł, jak zemścić się na mężu!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

Spotkanie Violetty i pana Hu w 68 odcinku "BrzydUli" będzie miało bardzo dynamiczny przebieg. Co prawda Ula i Marek przez chwilę powstrzymają przyjaciółkę, żeby nie zrobiła jakiegoś głupstwa, ale emocje wezmą górę. Zwłaszcza, że Violetta rzadko kieruje się rozumem. Na widok niespodzianki jaka będzie czekała na pana Hu w siedzibie F&D, mąż Violetty wpadnie w szał i skieruje się do wyjścia.

Zdesperowani Ula i Marek w 68 odcinku "BrzydUli" pobiegną za nim z przeprosinami. Ale wtedy Violetta wyjdzie z ukrycia. Kipiąc ze złości rzuci się na mężu, wymierzy mu potężny cios i brutalnie znokautuje. Aż wyśmiewany z powodu niskiego wzrostu Azjata nakryje się nogami. Dla Dobrzańskich stanie się jasne, że po napadzie Violetty jej mąż nie będzie chciał wycofać zarzutów o kradzież wobec Marka! Ale Viola będzie miała w zanadrzu pewną cenną dla Hu rzecz...

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

W 68 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek razem z Violettą pojadą do mecenasa Feliksa Fica (Michał Sitarski), by znaleźć rozwiązanie swojej patowej sytuacji. Mimo, że Violetta wycofa się z zeznań przeciwko Dobrzańskiemu, to na zerwanie umowy finansowej z panem Hu nie będą mieli żadnego wpływu.

Poza tym Kubasińska skorzysta z okazji i zaproponuje adwokatowi, żeby poprowadził także jej sprawę rozwodową. Violetta, która do niedawno szczyciła się faktem, że jest żoną milionera, świetnie odnajdywała się w sytuacjach luksusu i uwielbiała być nazywana "Cesarzową skarpet", teraz w 68 odcinku "BrzydUli" będzie chciała uwolnić się od męża! Przecież cały czas będzie ją ciągnęło do byłego kochanka, Sebastiana (Łukasz Garlicki). A szukanie miłości wpędzi ją w nowe kłopoty.

BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze