M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

2021-01-07 22:16

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) dowiedzą się, że będą mieli piąte dziecko, a ich rodzina powiększy się o kolejną córkę. Jak to możliwe, że Kinga znów będzie w ciąży? Splot dramatycznych wydarzeń na imprezie u Kamila Gryca (Marcin Bosak) z okazji urodzin jego córki Poli (Hania Nowosielska) doprowadzi do tego, że syn Zduńskich, 6-letni Misiek (Aleksander Bożyk) zdobędzie się na wzruszający gest, a Kinga i Piotrek w 1558 odcinku "M jak miłość" znów zostaną rodzicami.

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1558 odcinku "M jak miłość" razem z Miśkiem, Lenką (Marysia Głowacka) i bliźniaczkami, Emilką (Julia Kempka) i Zuzią (Marcelina Kempka), zjawią się na imprezie urodzinowej Poli w domu Kamila przy Wietrznej. Przyjmą zaproszenie na przyjęcie 5-letniej córki Gryca, bo samotny prawnik przekona ich, że Pola jak nigdy wcześniej potrzebuje wokół siebie mieć życzliwych ludzi.

Coraz bardziej przytłoczony rolą ojca Kamil nie zdobędzie się bowiem na odwagę, by powiedzieć córeczce, że wyrodna matka Weronika jej nie chce. Stęskniona za mamą dziewczynka w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie jednak marzyła tylko o powrocie do swojego domu w Londynie. Jeden telefon Poli do matki pociągnie za sobą serię tragicznych wydarzeń!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

A świadkami tych scen w 1558 odcinku "M jak miłość" będą przyjaciele Kamila. Kinga i Piotrek, którzy mają za sobą trudne chwile walki o rodzinę okażą Grycowi mnóstwo wsparcia. Tak jak Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) oraz sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz). Kiedy Pola usłyszy od matki, że już nigdy nie będą razem wpadnie w rozpacz. Załamaną 5-latkę spróbuje w 1558 odcinku "M jak miłość" pocieszyć Misiek.

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Rezolutny syn Zduńskich w 1558 odcinku "M jak miłość" złoży córce Kamila pewną obietnicę, że podzieli się z nią swoją mamą. Kinga od syna dowie się, że znów będzie mamą, że ona i Piotrek zostaną teraz rodzicami Poli. Wzruszy się do łez gdy Misiek w 1558 odcinku "M jak miłość" przekaże jej, że teraz muszą zająć się Polą, że 5-latka potrzebuje kochającej mamusi, takiej jak ona. Oczywiście Zduńscy zgodzą się pomóc Grycowi w opiece nad dzieckiem, że Pola czuła otaczającą ją zewsząd miłość. Zdobyła już serce bezwzględnego Kamila i Anity, a teraz rozkocha w sobie wszystkich dookoła.

M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze