M jak miłość, odcinek 1558: Tragedia na urodzinach Poli. Córka Kamila dowie się, że okrutna matka jej nie chce - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Tragedia na urodzinach Poli. Córka Kamila dowie się, że okrutna matka jej nie chce - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1558: Tragedia na urodzinach Poli. Córka Kamila dowie się, że okrutna matka jej nie chce - WIDEO

2020-12-29 16:17

Córka Kamila (Marcin Bosak) z "M jak miłość" w 1558 odcinku przeżyje tragiczne chwile, a do łez doprowadzi ją wyrodna matka Weronika! W okazji urodzin 5-letniej Poli (Hania Nowosielska) Kamil stanie na wysokości zadania. Z pomocą Anity (Melania Grzesiewicz) urządzi dla córki przyjęcie urodzinowe, na który zaprosi wszystkich przyjaciół. Ale Pola w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie czekała tylko na mamę. Gryc nie odważy się powiedzieć córce, że matka jej nie chce i zrzekła się praw rodzicielskich. Okrutna Weronika zrobi to za niego!

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Życie Poli z "M jak miłość" legnie w gruzach kiedy wreszcie dowie się, że Weronika nigdy po nią nie przyjedzie, że rodzona matka woli od niej swojego nowego chłopaka. Była kochanka Kamila podrzuciła mu dziecko na wakacje, żeby załatwić swoje sprawy, a potem miała zabrać Polę do siebie. Zmieniła jednak zdanie i przez prawnika zawiadomiła Gryca, że nie chce już być matką 5-latki. Zrzekła się wszystkich praw rodzicielskich do Poli. Tym samym Kamil stanie się jedynym rodzicem córeczki. Tak spragnionej matczynej miłości!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Przez długi czas w "M jak miłość" Kamil nie powie Poli prawdy o matce. Będzie okłamywał córkę, że Weronika bardzo ją kocha i na pewno niedługo się spotkają. Zrobi to ze strachu o Polę. Nie będzie chciał doświadczać małej dziewczynce, która tak wiele w życiu przeszła, dodatkowej traumy. Ale kłamstwa Kamila nie będą trwały wieczne. W wyjątkowo tragicznych okolicznościach Pola dowie się, że matka już jej nie chce!

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil zorganizuje Poli imprezę urodzinową w domu na Wietrznej. Z tej okazji zaprosi wszystkich przyjaciół, m.in. Magdę (Anna Mucha), Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z dziećmi. Ale wyjątkowe miejsce na urodzinach Poli zajmie Anita. Jak zwykle sekretarka pomoże Kamilowi w urządzeniu wszystkiego, a samotny prawnik w 1558 odcinku "M jak miłość" zacznie z nią flirtować. Na twarzy Poli pojawi się uśmiech kiedy tata przebierze ją w strój księżniczki.

M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. To będzie początek romansu

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Ale radość 5-latki i jej gości w 1558 odcinku "M jak miłość" pryśnie jak bańka mydlana. Powód? Bo dziewczynka postanowi zadzwonić do matki, za którą wciąż będzie bardzo tęsknić. Tak naprawdę żadne prezenty na urodziny nie będą dla niej znaczyły tyle, co obecność mamy. Słowa Weroniki złamią jednak córce Kamila serduszko.

Bo wyrodna kobieta powie Poli, że już nigdy się nie zobaczą, że nie będzie dłużej jej mamusią! Zrozpaczona Pola w 1558 odcinku "M jak miłość" ucieknie do swojego pokoju, a Kamil nie zdoła jej w żaden sposób pocieszyć. Dla Gryca będzie to największa życiowa porażka, patrzeć jak jego dziecko cierpi! Zrozumie, że teraz będzie dla Poli i ojcem i matką, której dziewczynka tak potrzebuje.

- To jest zawsze zła decyzja niemówienie prawdy. Natomiast mamy różny bagaż doświadczeń. Kamil ma ich sporo. Wydawało mu się, że lepiej będzie jak Polę powoli wprowadzi w tę nową rzeczywistość. I okazuje się, że to nie była dobra strategia. Bardzo dużo zajmie mu jeszcze czasu, żeby uświadomić sobie co to znaczy być ojcem. Kamil będzie musiał przestać być Piotrusiem Panem i wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale też za piękną młodą kobietę - powiedział Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1555. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze