BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

2021-01-08 10:20

W 66 odcinku serialu "BrzydUla" Violetta (Małgorzata Socha) wedrze się do hotelowego pokoju, w którym mieszkała z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam) i przekona się na własne oczy do czego jest zdolny jej mąż. Azjatycki biznesmen wsadził Violettę do więzienia, a potem uwięził w domu, żeby jej miejsce zajęła Gośka Poznachowska (Aleksandra Kisio). Ale plany Hu będą sięgały jeszcze dalej. Nic dziwnego, że Violetta przeżyje szok kiedy znajdzie dowody na wymierzoną przeciwko niej intrygę męża. Stawka będzie wysoka - pieniądze ratujące firmę F&D przed upadkiem oraz wycofanie zarzutów wobec Marka (Filip Bobek)!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 66 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 66 odcinku "BrzydUli" na spotkaniu Uli (Julia Kamińska) i Marka z Violettą, Dobrzańscy nie ukryją wściekłości na przyjaciółkę, która obciążyła Marka swoimi zeznaniami. Zgodnie z tym co Violetta zeznała policji to Marek namówił ją do kradzieży z konta pana Hu. Pieniądze były mu bowiem potrzebne do ratowania F&D przed bankructwem.

Nie dość, że pan Hu i jego asystentka Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) będą chcieli definitywnie zerwać współpracę z firmą Dobrzańskiego, to jeszcze Ula w 66 odcinku "BrzydUli" podejmie się trudnego zadania. Będzie musiała przekonać męża Violetty do wycofania zarzutów wobec jej męża. Pojedzie do firmy dopiąć wszystko na ostatni guzik zupełnie nieświadoma tego co planuje Violetta. Ta z kolei kiedy dowie się, że jej koleżanka Gośka Poznachowska podszywa się pod nią i zajęła jej miejsce u boku pana Hu, opracuje plan odwetu.

Violetta w 66 odcinku "BrzydUli" wedrze się do hotelu, w którym mieszkała z panem Hu, by przekonać się, czy jej znajomi mówili prawdę. Tam nie uda jej się zapanować na emocjami. Znajdzie dowody na to, że pan Hu, Yu Tian i Gośka Poznachowska knuli przeciwko niej od dawna! Że nie tylko azjatycki małżonek, ale także koleżanka sprzed lat działali w zmowie, by się jej pozbyć.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Temperament Violetty w 66 odcinku "BrzydUli" nie pozwoli jej siedzieć cicho na łasce! Postanowi zemścić się na wszystkich za swoje krzywdy, za areszt i uwięzienie w domu. Oczywiście obecność Violetty w hotelu nie pozostanie niezauważona. Pan Hu i Yu Tian będą liczyli na to, że przyłapią ją na gorącym uczynku, jednak Violetta wymknie się zabierając coś cennego! Tymczasem jej koleżanka Gośka wpadnie w panikę ze strachu przed zemstą Violi.

Przed ostatecznym spotkaniem Uli, Marka i Sebastiana (Łukasz Garlicki) z panem Hu w F&D w 67 odcinku "BrzydUli" do firmy wkroczy wściekła Violetta. I wtedy się dopiero zacznie niezłe przedstawienie! Mąż Violetty przekona się do czego jest zdolna jego wybuchowa partnerka, która wyszła za niego za mąż tylko dla pieniędzy.

BrzydUla 2 sezon odc. 66. Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 66. Violetta (Małgorzata Socha)
BrzydUla 2 sezon odc. 66. Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 66. Violetta (Małgorzata Socha)
BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 68. Pan Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Violetta (Małgorzata Socha)
Najnowsze