BrzydUla 2, odcinek 61: Ula odkryje kto wrobił Marka w kradzież wielkich pieniędzy! A to dopiero początek koszmaru

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 61: Ula odkryje kto wrobił Marka w kradzież wielkich pieniędzy! A to dopiero początek koszmaru

BrzydUla 2, odcinek 61: Ula odkryje kto wrobił Marka w kradzież wielkich pieniędzy! A to dopiero początek koszmaru

W 61 odcinku serialu "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) nie spocznie w poszukiwaniach Violetty (Małgorzata Socha), szczególnie, że odkryje coś przerażającego! Ula dowie się, kto stoi za aferą kryminalną jej męża (Filip Bobek)! Ta wiadomość sprawi, że wszyscy będą w szoku. Niestety, sprawy nie da się łatwo odkręcić bo chodzi o grube miliony i potrzebne będą poważne negocjacje i mnóstwo cierpliwości.... I Ula w 61 odcinku "BrzydUli 2" po raz kolejny pokaże na co ją stać dla dobra rodziny i firmy!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 61 - wtorek 12.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 61 odcinku "BrzydUli" Ula będzie coraz bliżej znalezienia prawdy na temat tego, co tak naprawdę dzieje się z Violettą. Ale w ramach szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej dokona innego szokującego odkrycia! 

Ula w 61 odcinku "BrzydUli" dowie się całej prawdy na temat tego, kto wrobił jej męża w kradzież wielkich pieniędzy! Firma na skraju upadłości, rodzina Dobrzańskich w rozsypce - Ula tego nie daruje!

Zobacz również: BrzydUla 2, odcinek 68: Ula przygotuje niespodziankę dla Marka. Stanie jak wryty kiedy to zobaczy! Wybaczy jej zdradę?

BrzydUla sezon2, odc. 61: Marek (Filip Bobek)

i

Autor: x-news

Ula, Sebastian (Łukasz Garlicki) i Nadia (Magdalena Koleśnik) w 61 odcinku "BrzydUli" będą razem zaangażowani w poszukiwania Violetty. Ale to mecenas Fic (Michał Sitarski) mecenas pokaże Markowi kluczowy w kryminalnej aferze szefa dokument, który podpisała... pani Hu! Marek będzie w prawdziwym szoku. Czy to dopiero początek jego koszmaru?

- Zarzuty wobec pani Violetty zostały wycofane - powie mecenas Fic zdumionemu Markowi.

- Ale to źle? - zdziwi się jeszcze Marek. 

- Jako jej prawnik mam wgląd i sprawa wygląda następująco - i adwokat pokaże Markowi pewien ważny dokument.

Marek dosłownie oniemieje na ten widok w 61 odcinku "BrzydUli"! Zobaczy na własne oczy, że został wrobiony w gruby przekręt o zasięgu międzynarodowym! W dodatku mąż Violetty to "gruba ryba", z którą niełatwo będzie dojść do ładu. Czy tak właśnie zacznie się największy koszmar Marka? 

Kiedy Ula dowie się całej prawdy o sytuacji, w jakiej znalazł się jej mąż zacznie szukać Violetty z jeszcze większą zapalczywością. I w 61 odcinku "BrzydUli" ofiarą afery kryminalnej z udziałem pani i pana Hu zostanie Sebastian! To on właśnie uda się do domu rodziców Violetty, gdzie zamiast ciepłych kapci i herbatki będzie czekać na niego chiński ochroniarz. I z okrzykiem: - Kurwa mać! - zacznie Sebastiana gonić!

Do czego będzie zdolna Ula, aby ratować Marka i firmę, stając naprzeciw międzynarodowego bossa w 61 odcinku "BrzydUli"? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

BrzydUla sezon2, odc. 66: Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: x-news
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze