M jak miłość, odcinek 1556: Lilka i Mateusz nagle się wzbogacą! Prawdziwy ojciec Jacek przepisze im cały majątek

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1556: Lilka i Mateusz nagle się wzbogacą! Prawdziwy ojciec Jacek przepisze im cały majątek

M jak miłość, odcinek 1556: Lilka i Mateusz nagle się wzbogacą! Prawdziwy ojciec Jacek przepisze im cały majątek

2021-01-03 21:39

Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" nigdy nie narzekali na nadmiar gotówki. Dziewczyna zaczyna studia, a młody Mostowiak nie zarabia kroci na naprawianiu aut. Dlatego wkrótce ich los może całkowicie się zmienić, a wszystko za sprawą śmiałego gestu Jacka (Tomasz Sobczak), który znajdzie metodę na zdobycie względów córki. Kotowski w 1556 odcinku "M jak miłość", wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że ma zamiar roztrwonić majątek na Lilkę!

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1556 odcinku "M jak miłość" Lilka nadal nie będzie świadoma, że Jacek jest jej ojcem. Będzie żyła w przekonaniu, że Banach (January Brunov) to jej tata, który na dodatek dramatycznie traktuje ją i Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura). Banachowa nie zgadza się jednak na to, by dziewczyna poznała prawdę. Zdesperowany Kotowski w 1556 odcinku "M jak miłość" pójdzie po radę do Marysi i wyzna jej szokujące plany. Chce przekupić Lilkę i Mateusza i tym sposobem zaskarbić sobie ich przychylność. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

W 1556 odcinku "M jak miłość" Jacek będzie chciał pieniędzmi załatwić sprawę ojcostwa. 

- Rozmawiałem dziś z Krysią, ale ta rozmowa nie poszła dobrze... Może ty byś pomogła mi ją przekonać? Chyba najwyższy czas, żeby Lila poznała prawdę. Trzeba naprawić stare błędy… Krysia jest uparta, rozmawiałem z nią o tym już kilka razy, ale zawsze kończyło się to wielką awanturą. - Zacznie żalić się Kotowski. (...) - Dziewczyna zaczyna zaraz studia, będzie potrzebowała wsparcia, pieniędzy… Krysia musi jeszcze odchować Kamila. Mateusz już i tak pracuje ponad siły… Chcę im pomóc, chcę być dla Lilki prawdziwym ojcem! - Doda pewny swego w 1556 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

W 1556 odcinku "M jak miłość" Marysia nie podzieli entuzjazmu byłego kochanka. 

- Generalnie... masz rację. Ale rozumiem też Krysię... Ma teraz trudny okres. Rozstanie z mężem sporo ją kosztowało, te wszystkie numery, której jej potem wykręcił… I teraz ma powiedzieć coś takiego córce? Nie wiadomo, jak Lilka na to zareaguje… - Doda. 

Jacek będzie jednak pewny swego. Dość poważnie zacznie zastanawiać się, czy pieniądze rozwiążą jego problem. W końcu Lilka i Mateusz nigdy nie narzekali na nadwyżkę gotówki, a Kotowski w Kanadzie na pewno zarabiał dobre pieniądze. Może to spowoduje, że Lilka pozna prawdę i pokocha nowego tatę. 

Najnowsze