M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał – ZDJĘCIA, WIDEO

Budzyński (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" wywoła skandal na Deszczowej! Upije się do nieprzytomności i zrobi coś takiego, że tak bardzo, jak w 21 sezonie serialu zrobił to Kamil (Marcin Bosak)! Miły wieczór przy grillu w ogrodzie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zamieni się w prawdziwy koszmar. Magda (Anna Mucha) nie ukrywa złości na planie serialu... Dlaczego Andrzej aż tak się upije? Zobacz jaką aferę urządzi pijany Budzyński w "M jak miłość" - GALERIA ZDJĘĆ i WIDEO z planu serialu!

Pijany Budzyński w "M jak miłość"! Dlaczego doprowadzi do takiego skandalu u Zduńskich?

Materiał z planu "M jak miłość" ujawniły u siebie największe gwiazdy serialu na swoich profilach na Instagramie. Katarzyna Cichopek, i Marcin Mroczek - serialowi gospodarze imprezy na Deszczowej tylko na początku uśmiechają się szeroko. Z upływem czasu - i zapewne wypitego przez Budzyńskiego wina - miny im rzedną i robią się smutni, a Piotrek w ogóle gdzieś znika. Za to pani Budzyńska robi się po prostu wściekła! Jaki numer wywinie na imprezie u przyjaciół Budzyński?

Krystian Wieczorek na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" pojawia się tylko z kieliszkiem w ręku, a przy grillowym palenisku ledwo trzyma się na nogach... Mecenas dostanie ważne zadanie - będzie pilnował grilla, na którym będą piekły się apetyczne warzywa. Czyżby miało to pijanego Budzyńskiego przerosnąć?

Zobacz też: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał
M jak miłość na planie. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Magda (Anna Mucha)

Gospodyni wieczoru w "M jak miłość" próbuje zachować dobry nastrój i uśmiechnięta pozuje do ZDJĘĆ z serialową Magdą. Ale przy stole za ich plecami Budzyński robi strasznie głupie miny! Czy mecenas będzie aż tak pijany?

Wygląda na to, że tak bo Kinga w "M jak miłość" skończy wieczór sama na tarasie z bardzo zmartwioną miną. Podobnie wyglądało to wtedy, kiedy kompletnie pijany Kamil na podobnej imprezie na Deszczowej próbował się do niej dobierać... To była jedna z największych afer u Zduńskich! Czyżby Budzyński zdołał ją przebić w nowym sezonie serialu? 

Nie przegap: M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

M jak miłość na planie. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: Facebook M jak miłość na planie. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Zobacz co się będzie działo u Zduńskich w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze