Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży w ostatnim 1594 odcinku? Piotrek postara się o nowego członka rodziny, ale nie będzie go chciał!

i

Autor: MTL MAXFILM Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży w ostatnim 1594 odcinku? Piotrek postara się o nowego członka rodziny, ale nie będzie go chciał!

Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży w ostatnim 1594 odcinku? Piotrek postara się o nowego członka rodziny, ale nie będzie go chciał!

2021-05-24 10:15

W 1594 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacjami spełni Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie w ciąży?! Na pewno spełni się przepowiednia Cyganki, która wywróży Kindze, że ich rodzina niebawem się powiększy! Jednak nie wszyscy będą zadowoleni z tego faktu. Piotrek (Marcin Mroczek) niechętnie zareaguje na wieść o nowym członku rodziny, z kolei Misiek (Aleksander Bożyk) będzie w siódmym niebie! Czy Zduński w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą zmieni zdanie i w końcu zaakceptuje nowego członka rodziny? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga nie będzie czuła się najlepiej, gdyż będą jej towarzyszyć nieprzyjemne dolegliwości. Zduńska od razu pomyśli, że na pewno jest w ciąży! Roztargniona i pogrążona w myślach uda się na zakupy, gdzie przy jednym z centrów handlowych z impetem wpadnie na Cygankę, handlującą kwiatami. W ramach przeprosin kupi od kobiety piękne tulipany do swojego bistro, a także zgodzi się na powróżenie z ręki. Początkowo słowa Cyganki w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami rozbawią Zduńską, jednak z czasem Kinga straci dobry nastrój, gdy usłyszy z ust kobiety przepowiednię, że ich rodzina niebawem się powiększy!

- Kochana, gwiazdy wam teraz sprzyjają, jak jeszcze nigdy! - zacznie wróżka.

- Uff... co za ulga... - odetchnie z przekąsem Kinga.

- A tak na teraz... To rodzinka się wam powiększy... Zjawi się ktoś nowy, nowy członek rodziny i będzie przez wszystkich kochany, choć nikt na niego nie czeka... - słysząc słowa Cyganki, Zduńska wpadnie w osłupienie. W pośpiechu zabierze swoją dłoń z rąk Cyganki i uda się w przeciwnym kierunku, jednak nie będzie mogła zapomnieć tego, co usłyszała od wróżki.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Zduńscy zauważą porzuconego i związanego psa. Od razu rusza mu na ratunek, jednak w tym momencie pojawi się jego właściciel, który stanowczo zabroni im się do niego zbliżyć. - Zostaw go, nie ruszaj. To mój kundel! Aczkolwiek Zduńscy tak ławo się nie poddadzą.

- To w takim razie od razu wzywam policję... Za znęcanie się nad zwierzętami jest odpowiedni paragraf - zagrozi mu Piotrek, aczkolwiek agresywny mężczyzna nic sobie nie zrobi z jego słów. - Mój pies, mogę z nim robić, co chcę i w dupie mam twoje paragrafy!

Wówczas w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami między mężczyznami dojdzie do bójki. Finalnie właściciel psa ucieknie, zostawiając swojego czworonoga na pastwę losu. Jednak Zduńscy zaopiekują się kundelkiem i wezmą go ze sobą do domu, z czego szczególnie ucieszy się Mikołaj, który nie będzie mógł wyjść z podziwu, dziękując rodzicom, że spełnili jego marzenie!

Zobacz również: Koniec M jak miłość. Mateusz przed samobójstwem wyśle do Barbary pożegnalną wiadomość w ostatnim 1594 odcinku! Nigdy go już nie znajdą

- Kupiliście mi psa? Dziękuję! - krzyknie zadowolony i od razu przytuli się do nowego członka rodziny.

- Nie, nie, zaraz, to nie tak... - powie Piotrek, który opowie Miśkowi o całej sytuacji. Syn nie będzie krył swojego zdumienia z postawy ojca i spróbuje przekonać go w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami, aby jego nowy czworonożny przyjaciel mógł z nimi pozostać na dłużej.

- Tato, jesteś moim bohaterem! Jak mu damy na imię? Będzie ze mną spał! - powie uradowany. - To nie zabawka, może zostać u nas tylko na chwilę... A co będzie, jeśli za kilka dni wam się znudzi? - zapyta Piotrek, próbując wybić synowi z głowy ten pomysł. Aczkolwiek Mikołaj, idąc śladem rodziców nie da się przekonać i w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami będzie walczył o to, żeby pies mógł z nimi zostać. - Tato, jak możesz? Nie masz serca?

- Tu nie o serce chodzi, synu, ale o odpowiedzialność... Nie uratujemy całego świata... - powie jak zawsze rozważny Piotrek.

Wtedy w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami do rozmowy wtrąci się Marszałek (Emilian Kamiński), który stanie po stronie swojego przyszywanego wnuka. - Masz rację, nie uratujemy całego świata. Ale akurat jego uratować możemy. Przegłosowany i postawiony pod ścianą Zduński mimo niechęci, w końcu zgodzi się, aby pies z nimi został w ich rodzinie! Zadowolony Misiek w w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną ochoczo przywita nowego członka rodziny, któremu nada na imię Saper!

Spójrz także: Koniec M jak miłość bez Izy i Marcina! Nie pokażą czy Chodakowscy pogodzą się w ostatnim 1594 odcinku

Najnowsze