Koniec M jak miłość bez Izy i Marcina! Nie pokażą czy Chodakowscy pogodzą się w ostatnim 1594 odcinku

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość bez Izy i Marcina! Nie pokażą czy Chodakowscy pogodzą się w ostatnim 1594 odcinku

Koniec M jak miłość bez Izy i Marcina! Nie pokażą czy Chodakowscy pogodzą się w ostatnim 1594 odcinku

2021-05-18 15:47

To pewne! Koniec "M jak miłość" bez Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! W finałowym 1594 odcinku "M jak miłość" fani nie doczekają się sceny z Chodakowskimi. Pewnym jest, że małżeństwo nie pogodzi się przed zakończeniem sezonu, a TVP nie pokaże jednej z ulubionych par w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami. Marcin całkiem zwariuje z zazdrości o Izę, a ona dłużej tego nie zniesie. Finał ich kryzysu odbędzie się w 1591 odcinku "M jak miłość", a ich ostatnia scena przytrzyma w napięciu. To oznacza ostateczny koniec Chodakowskich?

Finał "M jak miłość" bez Izy i Marcina

"M jak miłość" znika z anteny TVP na okres wakacji. W 1594 odcinku "M jak miłość", czyli ostatnim przed przerwą nie zobaczymy Izy i Marcina. Będzie pokazany chociażby rozpad małżeństwa Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała), ale wątek Chodakowskich nie zostanie kontynuowany. Ich historia zakończy się póki co na 1591 odcinku "M jak miłość", gdzie czeka ich szczera, ale bardzo trudna rozmowa.

Wiadomo już, że kryzys Chodakowskich urósł do niebotycznych rozmiarów. Marcin nie ma zaufania do żony, śledzi ją i podpuszcza. Iza natomiast ma serdecznie dość szaleństwa męża, które nie prowadzi do niczego dobrego. 

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

W 1594 odcinku "M jak miłość" TVP nie pokaże już Izy i Marcina oraz ich walki o wspólną przyszłość. Może dlatego, że takowej w ogóle przed sobą nie mają? Fanom tego wątku będzie musiała wystarczyć trudna małżeńska rozmowa, którą odbędą w 1591 odcinku "M jak miłość".

- Marcin, ja tobie zaufałam - zacznie Iza, a skruszony Marcin tylko pokiwa twierdząco głową. - Dlaczego ty nie potrafisz mi zaufać? - zapyta z wyrzutem. (...) Jak ty sobie to dalej wyobrażasz? Jak mam dalej żyć? - zapyta zestresowana Iza.

- To nie jest tak, że ja już ci nie wierzę. Tylko po tym wszystkim, co się stało, ja po prostu nie jestem pewien... ciebie - wtedy w 1591 odcinku "M jak miłość" w oczach Izy zagoszczą łzy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1591: Kłamstwa Magdy wymkną się spod kontroli. Oszuka Budzyńskiego, a potem zrobi głupią z Ani

Rozmowa Chodakowskich w 1591 odcinku "M jak miłość" będzie ostatnią odsłoną wątku Chodakowskich przed wakacyjną przerwą. Padną wzruszające słowa, a Iza ledwie powstrzyma płacz i wyjdzie z mieszkania. Marcin zostanie z myślami sam. Niestety para się nie pogodzi, a wręcz można powiedzieć, że bardziej się od siebie oddali, niż zbliży. W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin już się nie pojawią, więc na rozwiązanie ich małżeńskiego sporu widzowie muszą jeszcze poczekać. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze