M jak miłość, odcinek 1591: Kłamstwa Magdy wymkną się spod kontroli. Oszuka Andrzeja, a potem zrobi głupią z Ani

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1591: Kłamstwa Magdy wymkną się spod kontroli. Oszuka Andrzeja, a potem zrobi głupią z Ani

M jak miłość, odcinek 1591: Kłamstwa Magdy wymkną się spod kontroli. Oszuka Budzyńskiego, a potem zrobi głupią z Ani

2021-05-18 20:58

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pogubi się w swoich własnych kłamstwach i wkrótce doprowadzi do wielkiej afery. Początkowo w 1591 odcinku "M jak miłość" oszuka Andrzeja (Krystian Wieczorek), bo uniesie się dumą. Będzie próbowała udawać cwaniarę i utrzeć nosa krytykującemu ją mężowi. Nie powie mu co ją łączy z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), a potem dowie się prawdy o Ani (Gabriela Świerczyńska) i zrobi z nią głupią! To nie ujdzie jej na sucho. Będzie odpowiedzialna za rozbicie rodziny Budzyńskich?

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda pokłóci się z Andrzejem o prawo jazdy. Postanowi skorzystać z pomocy młodego Adama, któremu ewidentnie bardzo się podoba. Żeby utrzeć mężowi nosa, nie powie mu o tym, kto jest jej instruktorem jazdy. To faktycznie wzbudzi w Andrzeju nerwy, ale Budzyńska nie będzie wiedziała, że kłamstwem wzbudza właśnie lawinę problemów. 

- Nie wściekaj się, nie da się ukryć, że jako kierowca posiadasz pewne braki, ale wiesz co wymyśliłem? Codziennie rano będziemy wstawać i ćwiczyć przed blokiem manewry i będzie dobrze, zobaczysz - spróbuje załagodzić sprawę Andrzej i nie będzie wiedział, że żona ma już inny plan obejmujący naukę z Adamem.

- Dziękuję, obejdzie się - skwituje ostro Magda.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

W 1591 odcinku "M jak miłość" zadowolona z siebie Magda uda się na spotkanie z Adamem. Tam dowie się, że nastolatki wysyłają mu gorące smsy.

- Ja mam taką nastolatkę w domu. Po prostu też nie do ogarnięcia! Ostatnio też się zakochała! Dramat goni dramat... - powie Magda, która nie będzie podejrzewać, że to właśnie Ania wysyła do Adama dwuznaczne wiadomości.

Nieco później w "M jak miłość" Ania narobi sobie problemów w szkole, więc Magda stawi się na wizycie w placówce. Wyjdzie na jaw, że to Warecki jest nauczycielem nastolatki. Magda słowem nie wspomni, że odkryła prawdę i nadal będzie kłamać. W rozmowie z Anią uda, że nie zna Adama i nie wie, że to w nim zakochała się dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" zrobi z Ani głupią. Nastolatka zgoni swoje problemy w szkole na kłótnię z Damianem (Olivier Proctor), a przecież Budzyńska będzie wiedziała, że to chodzi o nauczyciela.

- A tutaj na pewno chodzi o Damiana, a nie o kogoś innego? - Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" i nie wspomni, że umawia się z Adamem.

Magda znów oszuka Andrzeja, kiedy przyjdzie do rozmowy o córce. Nie wyprostuje sytuacji, że to ona umawia się z Wareckim, gdzie jednocześnie kocha się w nim Ania. Niedługo w "M jak miłość" Ania odkryje znajomość macochy, wybuchnie skandal, a Magda pożałuje swoich kłamstw.

Najnowsze