M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

2021-05-17 9:41
M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 1594 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nie będzie mógł wyjść z szoku nad zachowaniem żony. Po skromnej, miłej i uczynnej Lilce (Monika Mielnicka) nie będzie już śladu! Niedługo w "M jak miłość" w Grabienie zaprezentuje się wyrachowana i podła dziewucha. O rozwodzie małżeństwa Mostowiaków będzie bardzo głośno, a Mateusz dostanie wsparcie od bliskich. Tylko co z tego, skoro wredna żona pożegna go w najgorszy możliwy sposób! Zostawi mężowy prezent, który wbije mu nóż w serce.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Mateusz podejmie życiową decyzję. Będzie już wiedział, że na ratowanie związku z Lilką nie ma szans. Jeszcze niedawno młodzi i zakochani wyjechali do Australii po lepsze życie. Chcieli zarobić pieniądze na pierwsze mieszkanie i pobyć razem. Jak się niebawem w "M jak miłość" okaże, to był najgorszy pomysł z możliwych. Lilka i Mateusz wrócą do Grabiny osobno, a dziewczyna zmieni się nie do poznania.

Lilka stanie się oschła, wyniosła i zacznie zwracać uwagę tylko na rzeczy materialne. Gdzie się podziała skromna i miła dziewczyna? Tego nie będzie wiedziała nawet Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) i nawet ona stanie po stronie Mostowiaka. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W 1594 odcinku "M jak miłość" Lilka obdaruje męża okrutnym prezentem. Nie raczy wręczyć go osobiście. Koszmarny podarunek wręczy Mateuszowi Krystyna, która będzie się najzwyczajniej w świecie wstydzić za córkę. Młody Mostowiak dostanie od Lilki list pożegnalny i obrączkę... To wyprowadzi go z równowagi. Nie dość, że Lilka nie da mu tego osobiście, to jeszcze po tak wielu spędzonych razem chwilach, ona napisze do niego zwykły list i odda symbol ich miłości. Tego będzie dla Mateusza za dużo. Nie będzie chciał dłużej przebywać w Grabinie. 

Przeczytaj: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

W 1594 odcinku "M jak miłość" Lilka praktycznie zapomni o mężu i skupi się na nowym kochanku Ethana Andersona (Paweł Roman), którego przywiozła zza granicy. Mężczyzna okaże się być bogaczem i właśnie to najbardziej zaimponuje Lilce. Nie wiadomo jeszcze, czy Lilka w "M jak miłość" oprzytomnieje, ale można się spodziewać, że Mateusz po takiej zniewadze i koszmarnym prezencie na zakończenie związku, nie będzie chciał dłużej z nią być, nawet jeśli dziewczyna zrozumie swoje błędy. Na to póki co również się nie zapowiada. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze