Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

2021-05-16 15:31

"M jak miłość" skończy się w tym sezonie w burzliwym dla rodziny Zduńskich momencie! W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną w odmienionym bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), które będzie się nazywało "Nasz Zielony Sad" dojdzie do bójki. Piotrek (Marcin Mroczek) zostanie pobity na oczach całej rodziny z winy Pawła (Rafał Mroczek). A wszystko przed jedną pomyłkę i Frankę (Dominika Kachlik), która sprowadzi do bistro także swoją rodzinę górali z Bukowiny Tatrzańskiej. Te drastyczne sceny na koniec "M jak miłość" rozegrają się tak szybko, żeby dla Piotrka nie będzie ratunku. Poznajcie szczegóły finału sezonu!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną już w 1594 odcinku, który będzie dla rodziny Zduńskich przełomowy. Wszyscy jej członkowie otworzą nowy rozdział w życiu. Kinga i Piotrek będą się szykowali do otwarcia bistro po rewolucji jaką przeprowadziła Franka, a Paweł będzie gotów podjąć ważne decyzje, które wpłyną na jego przyszłość. A zacznie się od tego, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" los ześle też Zduńskim dziecko. Kinga zacznie podejrzewać, że znów jest w ciąży, że kolejny raz zostanie matką. Jej przypuszczenia potwierdzi spotkana na ulicy Cyganka.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Potem w 1594 odcinku "M jak miłość" ruszy lawina zdarzeń, która skończy się bójką w nowym bistro "Nasz Zielony Sad" z udziałem Piotrka, Pawła i górali z Bukowiny Tatrzańskiej. Zadziorni kuzyni Franki i jej podejrzany stryj, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) zjawią się na wielkim otwarciu lokalu Zduńskiej na specjalne zaproszenie. Występ ludowej, góralskiej kapeli, którą prowadzi stryj Franki w 1594 odcinku "M jak miłość" uświetni to ważne wydarzenie. Ale Paweł będzie miał też swoje plany, by ten dzień na długo zapadł France w pamięci.

W chwili kiedy w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie szykował dla ukochanej niespodziankę - oświadczyny wszystko nagle zacznie się walić. Wybuchnie niezła awantura, która szybko przemieni się w bójkę, a wywołają ją bliscy pełnej temperamentu góralki. A dokładnie kuzyn Frani, Mikołaj (Marcin Bobak), który w 1594 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie wiedział, że Zduński ma brata bliźniaka.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

Na koniec "M jak miłość" przed wakacjami rodzina Franki będzie przecierała oczy ze zdziwienia kiedy "Paweł", a właściwie Piotrek będzie obejmował i całował Kingę. Bojowo nastawieni górale nie darują Zduńskiemu, że na oczach wszystkich zdradza Frankę. Zwłaszcza, że przecież ma się z nią ożenić. Kuzyn Mikołaj ruszy do ataku i zacznie się bójka. W obronie brata w 1594 odcinku "M jak miłość" stanie Paweł i sytuację uda się załagodzić. Ale i tak będzie nerwowo! Bo Paweł zrozumie, że z rodziną Franki lepiej nie zadzierać, że nie tylko stryj Jędrzej jest zdolny do wszystkiego! 

Zabawę na otwarciu bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" nagle przerwie Paweł, który padnie przed Franką na kolana i poprosi ją o rękę. Będzie musiał się nieźle postarać, żeby ukochana przyjęła jego oświadczyny!

M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze