Koniec M jak miłość. Zaręczyny Pawła i Franki w ostatnim 1594 odcinku! Zduński dostanie łomot od kuzyna Franki

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Zaręczyny Pawła i Franki w ostatnim 1594 odcinku! Zduński dostanie łomot od kuzyna Franki

Koniec M jak miłość. Zaręczyny Pawła i Franki w ostatnim 1594 odcinku! Zduński dostanie łomot od kuzyna Franki

2021-05-12 14:38

W 1594 odcinku "M jak miłość", który będzie ostatnim w tym sezonie przed wakacjami Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) zaręczą się! A to oznacza tylko jedno, czwarty ślub Zduńskiego, który zarzekał się, że już więcej się nie ożeni coraz bliżej. Koniec "M jak miłość" przed przerwą będzie przełomowy dla Pawła i Franki. Nastąpi długo oczekiwane otwarcie bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) pod zmienioną nazwą "Nasz Zielony Sad". Właśnie z tej okazji w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" zbiorą się wszyscy Zduńscy i Mostowiakowie, a także rodzina Franki, górale z Bukowiny Tatrzańskiej. Przed zaręczynami dojdzie do bójki Pawła z kuzynem Franki! Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Finał "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną będzie pełen zaskakujących zwrotów akcji w rodzinie Zduńskich. Zaręczyny Pawła i Franki w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" to tylko jedna z niespodzianek jaką scenarzyści przygotowali na zakończenie sezonu. Wreszcie życie Pawła zacznie się układać i u boku Franki poczuje, że jest gotowy na poważne deklaracje i nowe zobowiązania. To dość dziwne, bo na początku związku z dużo młodszą Franką nawet nie chciał myśleć o ślubie, kolejnym małżeństwie i założeniu rodziny. Jakiś czas temu w "M jak miłość" zakochani złożyli nawet dziwaczną przysięgę, że nigdy się nie pobiorą.

Ale wszystko zmieni wypadek Franki w 1590 odcinku "M jak miłość", po którym Paweł zrozumie jak wiele może stracić. Pierwszą osobą, która dowie się o planowanych zaręczynach będzie Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Tylko matce Zduński w 1592 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że chce wziąć ślub z Franką. Szczęśliwa Rogowska odda synowi swój pierścionek zaręczynowy, by podarował go France. Pewna tego, że pierścionek przyniesie pomyślność Pawłowi i jego kolejnej żonie!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką? - ZDJĘCIA

Dopiero na koniec "M jak miłość" przed przerwą Paweł zbierze się na odwagę, by oświadczyć się France. Wybierze taki moment, w którym cała rodzina będzie w komplecie. W nowym bistro Kingi w 1594 odcinku "M jak miłość" zbiorą się nie tylko wszyscy Zduński, ale i Mostowiakowie z Grabiny, a do tego grono wiernych przyjaciół i górali z Bukowiny Tatrzańskiej. Franka ściągnie swoją rodzinę na wielkie otwarcie bistro po rewolucji jaką przeprowadziła!

Zanim w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" nastąpi otwarcie nowego bistro "Nasz Zielony Sad", Paweł będzie w tajemnicy przed Franką szykował także zaręczyny. Dlatego z pomocą Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) zgromadzi całą rodzinę. Będzie chciał pokazać France, że od tej pory jego narzeczona będzie częścią tej familii.

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Ale zanim w finale sezonu "M jak miłość" Paweł poprosi Frankę o rękę będzie się musiał zmierzyć z jej zadziornymi kuzynami góralami. Bo ukochana Zduńskiego sprowadzi ich do Warszawy, by uwiecznili swoim występem wielkie otwarcie bistro. Na uroczystość przyjdzie także wyjątkowo krewki kuzyn Franki, Mikołaj (Marcin Bobak).

I właśnie przez niego w 1594 odcinku "M jak miłość" impreza i zaręczyny będą miały wybuchowy przebieg. Bo góral nie będzie wiedział, że Zduński ma brata bliźniaka. Gdy zobaczy Piotrka obejmującego Kingę, rzuci się do ataku i spuści łomot bratu Pawła. Ale nawet bójka z góralami na koniec "M jak miłość" nie popsuje atmosfery na długo.

Niebawem zacznie grać muzyka i rozpocznie się zabawa. Franka zaśpiewa z zespołem ludowym, a Paweł w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" padnie przed nią na kolana i poprosi wybrankę o rękę. W obecności rodziny i przyjaciół oświadczy się France, ale będzie musiał się nieźle postarać, żeby usłyszeć "tak".

M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków
Najnowsze