M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia

M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia

Dramat w "M jak miłość"! Franka (Dominika Kachlik) będzie miała bardzo poważny wypadek! Paweł (Rafał Mroczek) , kiedy dostanie telefon z tragiczną wiadomością, rzuci wszystko i popędzi ratować ukochaną! W kilka sekund Zduński zrozumie, że może stracić miłość swojego życia... Czy Franka odniesie poważne obrażenia? Czy straci wszystko w bardzo poważnym wypadku na oblodzonej drodze? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Straszny wypadek Franki w "M jak miłość". Paweł straci miłość swojego życia?

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Franka wybierze się sama w dłuższą trasę. Warunki tego dnia na drodze nie będą sprzyjały podróży - dużo śniegu i oblodzone drogi będą trudne do pokonania dla niedoświadczonego kierowcy. I niestety, Franka nie poradzi sobie na śliskiej nawierzchni i wpadnie w poślizg!

- Franka ma duże wsparcie ze strony Pawła. I to daje France dużo siły, że nie jest sama na tym okręcie - mówi Kachlik o zmianie w życiu Franki w "Kulisach M jak miłość". Ale na tej zasypanej akurat będzie sama! 

- Czasami są w życiu takie sytuacje, które powalają nam dostrzec z innej perspektywy pewne rzeczy i pewne relacje, uczucia... - mówi Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość". 

I wypadek Franki w "M jak miłość" to będzie właśnie dokładnie ten moment! Paweł, kiedy dostanie rozpaczliwy telefon od Franki: - Miałam wypadek... - rzuci wszystko i popędzi ratować swoją dziewczynę!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)

Kiedy Paweł dotrze na miejsce wypadku w "M jak miłość" zacznie tulić i całować swoją dziewczynę.

- Najważniejsze, że tobie się nic nie stało! - będzie powtarzał w kółko Zduński. 

Ta dramatyczna sytuacja na drodze w "M jak miłość" niewątpliwie uświadomi Pawłowi, że to co czuje do Franki, to jest coś bardzo poważnego. W jednej sekundzie Zduński uzmysłowi sobie, że mógł stracić... miłość swojego życia!

- Można zauważyć jakiś przełom, jak chodzi o zachowanie Pawła w stosunku do Franki - komentuje przemianę Pawła Kachlik w "Kulisach M jak miłość".  

- Paweł zaczął poważniej myśleć o France - przyznaje Rafał Mroczek. 

Czy samotna podróż Franki w "M jak miłość" zakończona wypadkiem okaże się początkiem jej wspólnej drogi u boku Pawła Zduńskiego? Wiele wskazuje na to, że tak, ale Paweł zmieni się na tyle, aby wytrwać u boku jednej kobiety do końca życia?   

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1587: Barbara przewidzi rozwód Mateusza i Lilki. Wyjazd Mostowiaków do Australii doprowadzi do tragedii. Tylko ojciec Lilki dowie się co zrobiła mężowi

M jak miłość: samochód Franki

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze