M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia

M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka straci wszystko w poważnym wypadku! Paweł zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia

Dramat w "M jak miłość"! Franka (Dominika Kachlik) będzie miała bardzo poważny wypadek! Paweł (Rafał Mroczek) , kiedy dostanie telefon z tragiczną wiadomością, rzuci wszystko i popędzi ratować ukochaną! W kilka sekund Zduński zrozumie, że może stracić miłość swojego życia... Czy Franka odniesie poważne obrażenia? Czy straci wszystko w bardzo poważnym wypadku na oblodzonej drodze? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Straszny wypadek Franki w "M jak miłość". Paweł straci miłość swojego życia?

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Franka wybierze się sama w dłuższą trasę. Warunki tego dnia na drodze nie będą sprzyjały podróży - dużo śniegu i oblodzone drogi będą trudne do pokonania dla niedoświadczonego kierowcy. I niestety, Franka nie poradzi sobie na śliskiej nawierzchni i wpadnie w poślizg!

- Franka ma duże wsparcie ze strony Pawła. I to daje France dużo siły, że nie jest sama na tym okręcie - mówi Kachlik o zmianie w życiu Franki w "Kulisach M jak miłość". Ale na tej zasypanej akurat będzie sama! 

- Czasami są w życiu takie sytuacje, które powalają nam dostrzec z innej perspektywy pewne rzeczy i pewne relacje, uczucia... - mówi Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość". 

I wypadek Franki w "M jak miłość" to będzie właśnie dokładnie ten moment! Paweł, kiedy dostanie rozpaczliwy telefon od Franki: - Miałam wypadek... - rzuci wszystko i popędzi ratować swoją dziewczynę!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)

Kiedy Paweł dotrze na miejsce wypadku w "M jak miłość" zacznie tulić i całować swoją dziewczynę.

- Najważniejsze, że tobie się nic nie stało! - będzie powtarzał w kółko Zduński. 

Ta dramatyczna sytuacja na drodze w "M jak miłość" niewątpliwie uświadomi Pawłowi, że to co czuje do Franki, to jest coś bardzo poważnego. W jednej sekundzie Zduński uzmysłowi sobie, że mógł stracić... miłość swojego życia!

- Można zauważyć jakiś przełom, jak chodzi o zachowanie Pawła w stosunku do Franki - komentuje przemianę Pawła Kachlik w "Kulisach M jak miłość".  

- Paweł zaczął poważniej myśleć o France - przyznaje Rafał Mroczek. 

Czy samotna podróż Franki w "M jak miłość" zakończona wypadkiem okaże się początkiem jej wspólnej drogi u boku Pawła Zduńskiego? Wiele wskazuje na to, że tak, ale Paweł zmieni się na tyle, aby wytrwać u boku jednej kobiety do końca życia?   

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1587: Barbara przewidzi rozwód Mateusza i Lilki. Wyjazd Mostowiaków do Australii doprowadzi do tragedii. Tylko ojciec Lilki dowie się co zrobiła mężowi

M jak miłość: samochód Franki
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze