M jak miłość, odcinek 1577: Paweł i Franka złożą dziwaczną przysięgę. Histeria Zduńskiego nie zakończy się dobrze - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Paweł i Franka złożą dziwaczną przysięgę. Histeria Zduńskiego nie zakończy się dobrze - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1577: Paweł i Franka złożą dziwaczną przysięgę. Histeria Zduńskiego nie zakończy się dobrze - ZWIASTUN

W 1577 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka przysięgną sobie coś bardzo dziwnego. Wszystko przez koszmarną histerię, jaką urządzi Zduński na widok białej sukni... Franka tym razem poczuje się dotknięta do żywego i będzie zapowiadało się na to, że to naprawdę koniec! Padną mocne słowa, ale czy Paweł i Franka będą w stanie dotrzymać złożonego w 1577 odcinku "M jak miłość" przyrzeczenia? Zobacz koniecznie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość" w związku Pawła i Franki nieźle zamiesza Basia. Nastolatka wzięła sobie za punkt honoru połączenie taty z szaloną fryzjerką na wieki, ale wszystko pójdzie nie tak.  

Kiedy Paweł znajdzie w swojej sypialni w 1577 odcinku "M jak miłość" katalog ze ślubnymi sukniami dojdzie do wniosku, że to Franka nim manipuluje! I, niestety Zduński w mgnieniu oka wpadnie w prawdziwą histerię, która nie zaprowadzi do niczego dobrego.

- Serio? Chcesz się ze mną bawić w takie podchody? Myślałem, że znasz mnie na tyle, że dobrze wiesz… - Paweł naskoczy na Frankę. 

- Co „wiem”? - dziewczyna będzie autentycznie zaskoczona. 

- Mam to powiedzieć na głos? Proszę, jak sobie życzysz! Lubię cię, nawet bardzo, ale chcę być wobec ciebie fair. O żadnym ślubie nie ma i nie może być mowy! - wykrzyczy Zduński. 

Czytaj też: Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko ulubionej pary z serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1577 ZWIASTUN. Paweł wystraszy się ślubu z Franką. Matka Poli zabierze Kamilowi córkę?
M jak miłość, odc. 1577: Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Myślisz, że taki z ciebie super gość, że ja o niczym innym nie marzę... tylko śnię po nocach o ślubie z tobą?! - Franka nie pozostanie Pawłowi dłużna w tym momencie 1577 odcinka "M jak miłość". 

- Jak inaczej mam to rozumieć? Kupiłaś katalog, zaznaczyłaś już nawet konkretną sukienkę…- Zduński będzie dalej histeryzował. 

- Wiesz, co? Już teraz rozumiem, dlaczego nie potrafisz dogadać się z Baśką! Widzisz tylko i wyłącznie siebie... Czubek własnego nosa! Nikt i nic więcej się dla ciebie nie liczy! - rzuci Franka na pożegnanie i trzaśnie drzwiami mieszkania Zduńskiego. 

Z kolei w "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Paweł i Franka składają sobie bardzo dziwną obietnicę. Trochę przypomina finałową scenę wielkiego kinowego hitu "Cztery wesela i pogrzeb" - tam zakochani po wielu przejściach przysięgli sobie to samo!

Ślubu nie będzie - obieca Pawłowi Franka w "M jak miłość". 

Nigdy w życiu! - Paweł będzie z nią zgodny w 100 procentach. 

Również prywatnie Rafał Mroczek prawie udusił się ze śmiechu w "Kulisach M jak miłość" na samą myśl o 4 ślubie swojego bohatera.  - To chyba nawet nie może się zdarzyć. Już w Pawła życiu były małżeństwa więc nie wiem czym on jest gotowy i czy chce! - gwiazdor serialu nie był w stanie w stanie opanować śmiechu przed kamerą. 

W tej opinii wtórował mu brat, Marcin Mroczek, grający Piotrka w "M jak miłość". - Wygląda na to, że jednak Paweł znajdzie miłość swojego życia. Z Franką ta historia toczy się nieco inaczej, niż do tej pory. Paweł też wzbrania się przed podejmowanie szybkich i pochopnych decyzji i daje sobie - tym razem trochę czasu. Ale czy będzie gotowy po raz kolejny się ożenić? W to wątpię - stwierdził brat serialowego Pawła w "Kulisach" serialu.  

Wizja Franka i Pawła jako pary sformalizowanej? Byłoby to szczęśliwe zakończenie - uśmiechnęła się na tę myśl Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". 

- Zapewnianie samych siebie, że nigdy w życiu, zazwyczaj kończy się tym, że jednak i tak to słowo jest złamane, bo nigdy nie należy mówić nigdy! - skomentowała dziwaczną przysięgę Pawła i Franki Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1580: Rodzina Mostowiaków się rozpadnie. Barbara straci kolejnego wnuka! Mateusz pożegna się z babcią, ale ukryje bolesną prawdę o przeprowadzce

M jak miłość, odc. 1577: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1577: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Najnowsze