M jak miłość, odcinek 1592: Rozwód Lilki i Mateusza! Niewierna żona Mostowiaka weźmie szybki ślub ze starszym kochankiem?

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1592: Rozwód Lilki i Mateusza! Niewierna żona Mostowiaka weźmie szybki ślub ze starszym kochankiem?

M jak miłość, odcinek 1592: Rozwód Lilki i Mateusza! Niewierna żona Mostowiaka weźmie szybki ślub ze starszym kochankiem?

2021-05-14 21:54

W 1592 odcinku "M jak miłość" odmieniona Lilka (Monika Mielnicka) wróci do Grabiny, jednak bez Mateusza (Krystian Domagała)! Przywiezie ze sobą natomiast starszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman) i oświadczy matce (Dorota Chotecka-Pazura), że odeszła od męża i planuje pobrać się z nowym ukochanym! W 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka zażąda od Mateusza rozwodu i nie ugnie się pomimo błagań męża, aby dała im jeszcze jedną szansę. Czy Lilka wyjdzie kolejny raz za maż tym razem za bogatego wdowca?

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" do Grabiny po prawdziwej metamorfozie powróci Lilka, która miesiąc temu wyjechała ze swoim mężem do Australii, żeby zarobić na ich wspólne mieszkanie. Lilka po utracie pracy w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) pozostała bez środków do życia. Męczyło ją również to, że nie mieli z Mateuszem wspólnego lokum tylko kursowali między Grabiną a Warszawą. Młodzi postanowili, że wyjadą do Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak), aby trochę się wzbogacić i obiecali, że wrócą, gdy zdobędą środki na własne mieszkanie. I faktycznie wrócą do Grabiny w 1592 odcinku "M jak miłość", ale...oddzielnie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Potworne odkrycie Marysi i Artura o Basi. Zobaczą co 12-latka jest w stanie zrobić dla Dawida- WIDEO

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Jak podaje swiatseriali.interia.pl Lilka po przylocie do Polski w 1592 odcinku "M jak miłość" od razu uda się do matki, która przeżyje szok, gdy w drzwiach zamiast Mateusza zobaczy starszego mężczyznę! Lilka powie matce, że odeszła od Mateusza i związała się z bogatym wdowcem. Banachowa nie będzie mogła uwierzyć w słowa córki i oskarży ją o zniszczenie rodziny. Jednak słowa matki nie zrobią na niej żadnego wrażenia. Co więcej, Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" oznajmi jej, że, gdy poznała Ethana dopiero wtedy naprawdę poczuła, czym jest miłość! - Pobierzemy się, jak tylko dostanę rozwód... Dopiero teraz, kiedy jestem z Ethanem, rozumiem, na czym polega prawdziwa miłość... Tym samym da do zrozumienia, że jej małżeństwo z Mateuszem było pomyłką!

Spójrz także: M jak miłość, odcinek 1592: Morderstwo u Jaszewskich. Dawid zabije ojca i wciągnie Basię w zbrodnię - WIDEO

Jakby tego było mało w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka oznajmi, że planuje rozwieść się z mężem, ale rozwódką na długo nie pozostanie! Wyzna Krystynie, że, gdy tylko dostanie rozwód od razu weźmie ślub po raz drugi i nic nie zmieni jej decyzji! Zszokowana Banachowa w 1592 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła pogodzić się z tym, co nawywijała jej córka!

W 1592 odcinku "M jak miłość" do Grabiny powróci również Mateusz! Zrozpaczony będzie błagał Lilkę, aby dała im jeszcze jedną szansę. - Nie odchodź. Jeszcze możemy wszystko naprawić i uratować nasze małżeństwo... Jednak jego żona będzie nieugięta i w 1592 odcinku "M jak miłość" zażąda od niego rozwodu!

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1592: Paweł oświadczy się France! Tylko Marysi wyzna całą prawdę. Wypadek Franki wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze