M jak miłość, odcinek 1592: Morderstwo u Jaszewskich. Dawid zabije ojca i wciągnie Basię w zbrodnię - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Morderstwo u Jaszewskich. Dawid zabije ojca i wciągnie Basię w zbrodnię - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1592: Morderstwo u Jaszewskich. Dawid zabije ojca i wciągnie Basię w zbrodnię - WIDEO

Zbrodnia w "M jak miłość"! Psychol Dawid (Iwo Wiciński) w 1592 odcinku "M jak miłość" zabije własnego ojca, Jaszewskiego (Tomasz Lulek)?! Taki będzie miał plan i wciągnie w to 12-letnią Basię (Karina Woźniak)! Dawid nie poradzi sobie z prawdą, że Mariusz nie jest jego ojcem i jedynym rozwiązaniem jaki znajdzie, aby ulżyć sobie w cierpieniu, będzie jego zabójstwo. W dodatku psychol wykorzysta do swojej zbrodni zakochaną w nim nieprzytomnie Basię, która już dla niego okradła własnego ojca (Robert Moskwa)... Czy w 1592 odcinku "M jak miłość" dojdzie do makabrycznej zbrodni na Jaszewskim? Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid dowie się, że nie jest synem Jaszewskiego - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ! Dojdzie do tego w nieciekawych okolicznościach - zaburzony psychicznie nastolatek podsłucha rozmowę rodziców, gdzie padną okrutne słowa prawdy! Jak zareaguje nastoletni psychopata?

 - Traktuję go tak, jakby był moim prawdziwym synem! - będzie krzyczał Mariusz do Olgi (Małgorzata Lewińska). 

Stosunki Dawida z ojcem nigdy nie należały do udanych w "M jak miłość". To matka stawała po jego stronie w każdej awanturze, ale ojciec próbował po prostu go wychowywać. Nie tłumaczył jego zbrodni, za to wymagał przyzwoitego zachowania, a nade wszystko starał się, aby syn już nigdy nikogo nie skrzywdził. Niestety, zapowiada się na to, że Jaszewski będzie kolejną ofiarą Dawida!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 141: Antoś nie jest synem Marka, a Ula okłamuje go od lat?! Wszystko się wyda przy podziale dzieci przed rozwodem - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami. Zabije własnego ojca i wciągnie Rogowską w zbrodnię
M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

- Jakby Dawid nie był silną osobowością, mocnym charakterem, to moment dowiedzenia się jest bardzo mocnym uderzeniem w jego psychikę, w jego emocje - tłumaczy swojego bohatera Iwo Wiciński w "Kulisach "M jak miłość".  

Dawid od dawna wciąga w swój mroczy świat Basię. Już dla niego okradła własnego ojca... Kiedy w 1592 odcinku "M jak miłość" nafaszeruje 12-latkę alkoholem i narkotykami, zrobi dla niego wszystko! 

Jak psychol namówi 12-latkę w 1592 odcinku "M jak miłość" do pomocy w zamordowaniu Jaszewskiego? Oczywiście odwoła się do wspólnego buntu przeciwko rodzicom i przekona ją, że Mariusz to bardzo zły człowiek, który go strasznie krzywdzi. A 12-latka będzie mu wierzyć...    

- Nie ma prawa mi dyktować co mam robić, a czego nie - będzie się wyżalał Dawid Basi, a ona będzie całkowicie zgadzać się z nim. 

- Nie było odpowiedniej rozmowy wcześniej. Nikt z nas nie ma recepty na wybrnięcie z tej sytuacji - mówi grający Jaszewskiego Tomasz Lulek w "Kulisach M jak miłość". 

Ale aktor chyba nie wie wszystkiego, albo stara się zachować tajemnicę. Na WIDEO z Kulis "M jak miłość" widzimy, że psychol, Dawid akurat ma receptę i będzie nią zabójstwo własnego ojca!

- Załatwię go! Tylko będę potrzebował twojej pomocy... Mogę na ciebie liczyć? - ujawni swój plan Basi. 

Czy w 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid i Basia zamordują Mariusza Jaszewskiego?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1587: Rogowski nie pozna już Basi! To co Dawid zrobi z córką Artura i Marysi mrozi krew w żyłach - ZWIASTUN 

M jak miłość odc. 1592. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Artur (Robert Moskwa), Mariusz (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Artur (Robert Moskwa), Mariusz (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odcinek 1587, Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz (Tomasz Lulek)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1587, Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz (Tomasz Lulek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze