M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński nakryje Magdę z ukochanym córki Ani! To się źle skończy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński nakryje Magdę z ukochanym córki Ani! To się źle skończy - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński nakryje Magdę z ukochanym córki Ani! To się źle skończy - WIDEO

2021-05-16 9:33

W 1593 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) przyłapie Magdę (Anna Mucha) na gorącym uczynku! Andrzej nie zdoła wyciągnąć z żony z kim potajemnie umawia się na lekcje parkowania i naukę jazdy przed egzaminem na prawko, ale w 1593 odcinku "M jak miłość" wykaże się sprytem i sam dowie się kim jest nauczyciel Magdy. Nakryje żonę z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), w którym zakochała się także jego córka Ania (Gabriela Świerczyńska). Skutki randek Magdy z Adamem będą opłakane. To się źle skończy dla Budzyńskich. Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Magda nie zdoła dłużej ukryć przed Andrzejem, że umawia się z nauczycielem Ani, że młodszego od siebie Adama Wareckiego poznała na studenckiej imprezie i od razu zaiskrzyło. Już wcześniej Budzyński będzie podejrzewał, że instruktor Magdy podrywa ją dlatego z taką cierpliwością radzi sobie podczas darmowej nauki jazdy parkowania, ale wszystko stanie się jasne w 1593 odcinku "M jak miłość".

Wystrojona, wymalowana Magda w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie się szykowała na kolejną niewinną "randkę" na placu manewrowym, ale tym razem Andrzej ją nakryje! I przekona się na własne oczy, że ukochana nawiązała nową znajomość z przystojnym, młodszym mężczyzną. A do tego flirtuje z nim w najlepsze.

- Magda tak łatwo w to wszystko wchodzi, z dwóch powodów - praktycznego i po to, żeby utrzeć nosa Andrzejowi! Magda nie czuje tego, że wywołuje jakieś emocje, natomiast Andrzej nadaje temu niepotrzebnej w oczach Magdy rangi - wyjaśniła Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

Budzyńskiemu aż opadnie szczęka kiedy w 1593 odcinku "M jak miłość" zobaczy roześmianą Magdę w samochodzie Adama. Zapuka w szybę, żeby przerwać żonie w decydującym momencie. Na widok wściekłego męża Magdy jej adorator Warecki nieco spuści z tonu, choć to nie oznacza, że przestanie jej podrywać. Wręcz przeciwnie! Zakochany w Magdzie nauczyciel Ani w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie się łudził, że może coś z tego będzie!

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Na tym nie koniec emocji u Budzyńskich w 1593 odcinku "M jak miłość". Bo zaraz potem Magdę i Adama zobaczy także Ania. Będzie wstrząśnięta odkryciem, że nauczyciel, w którym jest zakochana przyjaźni się z jej macochą. Zazdrosna całą swoją złość skieruje przeciwko Magdzie, z którą aż do tej pory była w świetnych relacjach.

Jakby tego było mało w 1593 odcinku "M jak miłość" Adam dowie się od Magdy, że Ania  jest w nim zadurzona. Z tego powodu zrezygnuje z przygotowywania jej do olimpiady i przekaże Anię swojej koleżance. Dla córki Budzyńskiego to będzie prawdziwy cios! Ucieknie z domu ojca i zatrzyma się u brata Łukasza (Jakub Józefowicz). Nienawiść Ani do Magdy za to, że zabiera jej Adama źle się skończy dla całej rodziny!

M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze