M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

2021-05-14 8:51

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) mocno pożałuje powrotu do Polski. Niedługo w "M jak miłość" Chodakowska przyleci do kraju i będzie myślała, że może liczyć na uporządkowane życie. Nic bardziej mylnego, bo czekają ją spore rozczarowania, brak dachu nad głową i przede wszystkim śmierć! To z winy Joasi, która zostawi mężczyznę swojego życia samego, on wkrótce umrze... Chodakowska dawno nie była tak wstrząśnięta, a konsekwencje jej czynów odczuje aż nazbyt mocno! W 1593 odcinku "M jak miłość" cierpiał będzie także jej syn Wojtek (Feliks Matecki)!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia poczuje się osamotniona. Przyleci do kraju, gdzie zrozumie, że mało kto na nią czekał. Wyjeżdżała jako adorowana i jednocześnie skrzywdzona przez Michała (Paweł Deląg) kobieta. Po powrocie okaże się, że Ostrowski chce zacząć swoje życie na nowo i to już bez niej! Co prawda, oszukał ją w sprawie wypadku Leszka (Sławek Uniatowski), ale widać było, że bardzo ją kocha. Joasia myślała nawet, że zaszła w ciążę, jednak okazało się inaczej. 

Joasia w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedziała, że nie straciła tylko Michała. Wkrótce dojdą do niej słuchu, że Leszek, który również deklarował jej swoje głębokie uczucia, także postanowił rozpocząć nowy rozdział!

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Leszek z "M jak miłość" znajdzie sobie inną partnerkę i wyjedzie. Dla Joasi to nie będą jednak te najgorsze wieści. W 1593 odcinku "M jak miłość" okaże się, że zmarł mężczyzna jej życia! Adama Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) dostanie zawału i umrze niedługo po tym, jak córka opuści granice Francji! To właśnie do ojca Joasia wyjechała pełna obaw i ze sporymi kłopotami, a zostawi go w najgorszym momencie. Umrze sam, a na miejscu będzie zagubiona Zosia (Julia Wróblewska), dla dla której śmierć dziadka na pewno będzie ciosem! 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

1593 odcinku "M jak miłość" Joasia przeżyje prawdziwą tragedię. Przebywała z ojcem tyle czasu, a on umrze zaraz po tym, jak kobieta opuści Francję. Każdy w tej sytuacji mógłby mieć wyrzuty sumienia. Mało tego, Joasia dowie się o wszystkim przez telefon! Będzie musiała zająć się pogrzebem i chowaniem ojca z dala od rodziny... Chodakowska w "M jak miłość" poczuje, że została sama. Bez żadnego mężczyzny, nawet tego najważniejszego w życiu, czyli ojca! Zapowiada się, że to będzie koszmarny czas dla Joasi. 

Najnowsze