M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci z Francji do Michała, ale nic już nie będzie tak tak dawniej! Zostanie bez domu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci z Francji do Michała, ale nic już nie będzie tak tak dawniej! Zostanie bez domu

M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci z Francji do Michała, ale nic już nie będzie tak tak dawniej! Zostanie bez domu

2021-04-28 15:23

Powrót Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) do "M jak miłość" w 1591 odcinku będzie dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Na kilka dni przed przyjazdem z Francji Joasia uprzedzi Kamila Gryca (Marcin Bosak), który wynajmuje jej dom przy Wietrznej, że chce tam znów zamieszkać. Ale nie zawiadomi Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg), że wraca. Zrobi byłemu kochankami niespodziankę kiedy w 1591 odcinku "M jak miłość" zjawi się w jego wydawnictwie bez zapowiedzi. Stęskniony Michał od razu weźmie Joasię w ramiona, ale z bólem zauważy jak bardzo Chodakowska się zmieniła. Nic między nimi już nie będzie jak dawniej. To oznacza, że Joasia wybierze Leszka (Sławek Uniatowski)?

"M jak miłość" odcinek 1591 POWRÓT JOASI - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan w "M jak miłość" po ośmiu miesiącach przerwy! Ostatni raz zagrała Joasię Chodakowską w 1525 odcinku "M jak miłość". To właśnie wtedy pożegnała się z ukochanym Leszkiem i wyjechała do Francji. Zostawiła też Michała, który okłamał ją w sprawie wypadku Krajewskiego i nie pozwolił im być razem. Wyjazd Joasi był ucieczką. Myślała bowiem, że jest w ciąży z Michałem i dlatego postanowiła od niego odejść. Wówczas serce Joasi należało do Leszka, a z Ostrowskim łączyło ją tylko bliska przyjaźń.

Ostatnio w "M jak miłość" Michał zrozumiał, że to Leszek jest wielką miłością Joasi, że nie ma z nim żadnych szans. Tylko czekał na moment, aż znów będą razem. Dla nieszczęśliwie zakochanego Michała wszystko stało się jasne kiedy Iza (Adriana Kalska) wspomniała mu, że Joasia planuje powrót na luty! Tak, aby Wojtek mógł zacząć szkołę od nowego semestru. I faktycznie w 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci z Francji z synem. Mimo wszystkiego co zaszło między nią i Michałem zrobi mu wielką niespodziankę.

Patrz też: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Powrót Joasi w 1591 odcinku "M jak miłość" zaskoczy Michała i sprawi mu wielką radość. Po wielu miesiącach zobaczy ukochaną i Wojtka w swoim wydawnictwie i nie będzie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Uzna, że skoro Chodakowska go odwiedziła to wciąż jest dla nich jakaś szansa.

- Wreszcie! Już myślałem, że się nie doczekam... Ale ty, Wojtek, urosłeś... Daję słowo! Wyjechał chłopiec, wrócił... facet! - powie Michał, ale w 1591 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł oderwać wzroku od Joasi. Jej spojrzenie, piękny uśmiech, bliskość będą dla Ostrowskiego najlepszym prezentem od losu.

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Kiedy w 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci od razu stanie w obliczu poważnych problemów. Zostanie bowiem bez domu! W jej willi na Wietrznej wciąż będzie mieszkał Kamil (Marcin Bosak) z córką Polą (Hania Nowosielska), bo w jego nowym domu nie zakończy się remont. A to oznacza, że w 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia i Wojtek nie będą mieli gdzie się podziać. Dlatego Michał zaprosi ich do siebie. Chodakowska z wielką radością zgodzi się skorzystać z jego gościnności, ale będzie trzymała go na dystans.

Byli kochankowie w 1591 odcinku "M jak miłość" znajdą się w niezręcznej sytuacji. Do tego stopnia, że Michał zapewni Joasię, że nie będzie jej do niczego zmuszał i da jej czas do namysłu. - Chcę, żebyś miała pewność, Joasiu... To cię do niczego nie zobowiązuje. Jesteśmy - tak, jak chciałaś - przyjaciółmi. A co będzie dalej, co nam los przyniesie, tego nie wie nikt... - wyzna Ostrowski.

Z kim będzie Joasia w "M jak miłość" po wielkim powrocie do serialu? Wybierze Michała czy Leszka? A może postanowi zostać singielką? To się wyjaśni dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021! Na pewno Joasia przekona się, że nie ma dla niej miejsce w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie była menadżerką, bo zastąpiła ją Franka (Dominika Kachlik).

M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze