M jak miłość, odcinek 1588: Kamil przez Joasię wyląduje w nawiedzonym domu! Skaże Polę na koszmar?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1588: Kamil przez Joasię wyląduje w nawiedzonym domu! Skaże Polę na koszmar?

M jak miłość, odcinek 1588: Kamil przez Joasię wyląduje w nawiedzonym domu! Skaże Polę na koszmar?

2021-05-10 20:51

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) znajdzie się w potrzasku. Dotąd razem z córką Polą (Hanna Nowosielska) mieszkali na Wietrzej, ale tylko dlatego, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przebywa we Francji. Jest pewne, że niedługo w "M jak miłość" Chodakowska zawita do kraju i wygoni samotnego ojca z domu. Kamil będzie musiał się wyprowadzić, a przez kurczący się czas wybierze najgorsze lokum z możliwych! Gryc zafunduje Poli mieszkanie w nawiedzonej chacie? Nawet Kingę (Katarzyna Cichopek) przerazi wybór Kamila, który zainteresuje się domem, w którym straszy!

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kinga poinformuje Kamila, że Joasia wraca z Francji. Z tego też powodu, Gryc straci dach nad głową! Będzie musiał wyprowadzić się z Wietrznej, ale los zechce, że razem z Polą wybiorą się na spacer w okolicach Deszczowej i właśnie wtedy adwokat zauważy duży, piękny dom. Od razu ściągnie na miejsce agentkę nieruchomości Kowalską (Agnieszka Brzezińska) i będzie zdecydowany wynająć posesję. Zachowanie kobiety wyda mu się nieco dziwne, a do tego Gryc spotka przyszłą sąsiadkę (Halina Chrobak), która przekaże mu przerażające wieści. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Niebawem w "M jak miłość" Kamil niemal skarze córkę na koszmar! Sąsiadka doniesie mu, że dom, który Gryc chce wynająć jest nawiedzony. Kamil zajmie się sprawą i podpyta o wszystko Zduńską. Kinga potwierdzi makabryczne wieści mówiąc, że właściciel domu został kiedyś zamordowany. Prawnik nie podda się jednak tak łatwo i będąc u Budzyńskich, poprosi Andrzeja (Krystian Wieczorek), by o całą sytuację wypytał Olszewską (Magdalena Walach). To właśnie ona zajmowała się niegdyś tą podejrzaną sprawą. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 138: Kompletnie pijana Ula zaskoczy Marka. Dobrzański wyśmieje zamroczoną żonę - ZWIASTUN

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie o krok od wprowadzenia się z Polą do nawiedzonej chaty. Czy zafunduje dziecku taką traumę? Niebawem w "M jak miłość" Gryc pokaże posesję Anicie (Melania Grzesiewicz) i razem odkryją, że ktoś czai się w ogrodzie... Historia wokół wybranego przez Kamila domu, będzie coraz dziwniejsza. Niestety znając porywczego adwokata, jest duża szansa, że zignoruje ostrzeżenia i naprawdę wprowadzi się z córką do podejrzanego miejsca. Dzieciństwo Poli legnie w gruzach przez duchy i inne paranormalne zjawiska? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze