M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

2021-04-24 16:25 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

W 1589 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) może mocno się zdziwić, bo romans z Patrycją (Alżbeta Lenska) będzie miał swoje konsekwencje! Wojciechowski ma już córkę Natalię z Katią (Joanna Jarmołowicz), ale w "M jak miłość" zapowiada się, że czeka go niemała niespodzianka od starszej kochanki, która jest przyjaciółką jego matki. Patrycja zacznie bardzo źle się czuć, aż w końcu połączy fakty i zrobi test ciążowy. Łukasz znów będzie ojcem czy Patrycja w 1589 odcinku "M jak miłość" wmówi ordynatorowi Argasińskiemu (Karol Strasburger), że to jego dziecko?

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" okaże się, że romans Patrycji i Łukasza nie przejdzie bez echa. Oboje sądzili, że mogą robić co chcą i nie spotkają się z konsekwencjami swoich działań. I owszem, Marta (Dominika Ostałowska) nadal żyje w przekonaniu, że syn nie sypiał w jej przyjaciółką, a Argasiński, choć na pewno domyśla się prawdy, nie przyłapał kochanków na gorącym uczynku. Niestety cała sprawa w "M jak miłość" mocno się skomplikuje, kiedy Patrycja zacznie się źle czuć.

Przeczytaj: M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

M jak miłość. Patrycja zostawi Łukasza przez jego matkę! Nie pozwoli odejść kochance. Marta dowie się o romansie syna ostatnia

Łukasz z "M jak miłość" ma już córkę z Katią, z którą nie utrzymuje regularnych kontaktów. Nie opiekuje się dzieckiem i nie bardzo interesuje się co u niego. Chociaż deklarował miłość do Patrycji, trudno sobie wyobrazić, że kolejnym dzieckiem zająłby się lepiej. Tymczasem Argasińska w 1589 odcinku "M jak miłość" zacznie źle się czuć i od razu podejrzenie padnie na ciążę! W tajemnicy przed wszystkimi wykona ciążowy test. Nie mogłaby przecież przyznać się mężowi, że musi sprawdzić czy jest w ciąży.

Przeczytaj: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

Łukasz w "M jak miłość" nie popisał się jako ojciec. Mała Natalka (Lena Dałek) pewnie ledwo go pamięta, bo prawie w ogóle się nie widują. Nic zresztą dziwnego, skoro Wojciechowski tak traktuje Katię. Nigdy jej nie kochał i nawet nie doszło z tego powodu do ślubu, więc kobieta wyjechała do Gruzji, gdzie zaczęła nowe życie z bandytą Igorem (Ali Bahrudinov). To właśnie on wychowuje w "M jak miłość" dziecko Łukasza, a sam Wojciechowski nie przejawia większego zainteresowania małą Natalką. Trudno sobie wyobrazić, że z dzieckiem Argasińskiej będzie inaczej. 

W 1589 odcinku "M jak miłość" Argasińska się przerazi. Sypiając z Łukaszem, nie pomyślała, że może mieć z nim dziecko! Marta ani Jerzy nie wiedzą o ich romansie, a nawet jeśli czegoś się domyślają, wprost ich nie przyłapali. Dlatego też Patrycja z "M jak miłość" przerazi się, bo ciąża oznaczałaby katastrofę. Łukasz nie będzie wiedział, że kobieta robi test ciążowy i nadal będzie żył w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Patrycja może zdecydować się w ogóle nie mówić Wojciechowskiemu o ciąży i udawać, że to dziecko ordynatora. Jedno jest pewne, ciąża Patrycji oznacza wielkie kłopoty dla wszystkich.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze