M jak miłość, odcinek 1586: Aneta zrobi z Łukaszem porządek! Ujawni jak Patrycja go wystawiła dla Argasińskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1586: Aneta zrobi z Łukaszem porządek! Ujawni jak Patrycja go wystawiła dla Argasińskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1586: Aneta zrobi z Łukaszem porządek! Ujawni jak Patrycja go wystawiła dla Argasińskiego - ZDJĘCIA

2021-04-21 12:45

W 1586 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nie odpuści sobie wtrącenia się w sprawy Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska). Chodakowska otworzy oczy młodszemu koledze na to, co naprawdę wyczynia Argasińska ze swoim mężem. Wojciechowski w "M jak miłość" nadal nie jest do końca świadomy w co się wpakował i jak ordynator manipuluje nim i swoją żoną. Aneta zrobi porządek i ostro potraktuje Łukasza, ujawniając jak Patrycja go wystawiła. Chodakowska jeszcze bardziej podsyci i tak już napiętą atmosferę.

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Aneta wtrąci się w sprawy Łukasza, bo nie będzie mogła patrzeć, jak ten siedzi osamotniony z boku, kiedy jego kochanka wybrała luksusowe życie u boku męża.

- Widzę co się dzieje, domyślam się. Argasiński był z żoną na nartach, miłość kwitnie, a ty wyglądasz jak kupka nieszczęścia... - zacznie Chodakowska w swoim stylu.

- Mhm... Masz coś jeszcze miłego do powiedzenia? - odgryzie się Wojciechowski.

- Oczywiście. Czas uleczy twoje rany. Ja wiem, że to jest banał, ale prawdziwy. Nie rób takiej miny, każdy miał kiedyś złamane serce.

Przeczytaj: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

M jak miłość. Patrycja zostawi Łukasza przez jego matkę! Nie pozwoli odejść kochance. Marta dowie się o romansie syna ostatnia

Aneta i Łukasz w 1586 odcinku "M jak miłość" nie dokończą wymiany zdań, bo przerwie im właśnie Argasiński! Będzie miał do kobiety nietypową sprawę, a Łukasza całkiem zignoruje. Wojciechowski na pewno nie będzie szczęśliwy widząc męża Patrycji na co dzień w pracy. Szczególnie że, Aneta w "M jak miłość" ujawni prawdziwą twarz Argasińskiej, która deklarowała wielkie uczucia, a tuż po skończeniu romansu, udała się na romantyczny wypad z mężem. Wojciechowski powoli zacznie rozumieć, że zachowanie kochanki jest co najmniej dziwne.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

W 1586 odcinku "M jak miłość" Aneta i Łukasz przyłapią Argasińskich przy wyjściu ze szpitala. Patrycja będzie bardzo speszona, ale mąż uda, że nic nie zauważa.

- Ja nie wiem co ta Patrycja widzi w swoim mężu... Stary drań, już dawno powinna go rzucić w diabły. Nie dość, że jest śliski, podrywa wszystko co się rusza, to jeszcze ma inne, paskudne sprawy na sumieniu - powie Aneta obserwując swojego szefa i jego żonę. 

- Jakie sprawy? - zaciekawi się Łukasz. 

- Nieważne...

W 1586 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Patrycja i Jerzy chyba są siebie warci. Ona go zdradzała, po czym wystawiła Łukasza i wróciła do wygodnego życia, a on ma za jej plecami podejrzane porachunki. Jedno jest pewne, romans Wojciechowskiego jeszcze ostatecznie się nie zakończył. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze