M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

Franka w "M jak miłość" dostanie pracę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i od razu urządzi tam rewolucję. Niestety, jej eksperymenty skończą się całkowitą katastrofą! Najbardziej w szoku będzie Paweł (Rafał Mroczek), który w ogóle nie zrozumie vegańskiej kuchni, jego dziewczyna okaże się pasjonatką. Ale jak na własne oczy zobaczy straty, Zduński załamie się do reszty! Jak długo potrwa kariera Franki (Dominika Kachlik) w bistro Kingi w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie WIDEO!

Katastrofa w bistro Kingi w "M jak miłość! Franka przejmie dowodzenie i to się źle skończy?

W nowych odcinkach "M jak miłość" poznamy nowe oblicze uroczej dziewczyny Pawła Zduńskiego. Franka nie tylko stanie się obłędnie bogata za sprawą testamentu dziadka, ale okaże się, że jest pasjonatką vege kuchni i potrafi śpiewać, ale tylko góralskie piosenki!

Jak widać na WIDEO z "Kulis M jak miłość", Paweł będzie nieźle oszołomiony nowymi odkryciami na temat Franki. I wygląda na to, że Zduński poczuje, że naprawdę ją kocha! Sprawy przyspieszy nie tylko milionowy spadek po dziadku, ale i poważny wypadek, który Franka będzie miała na niebezpiecznej, zaśnieżonej drodze.   

Jednak rewolucja Franki w bistro Kingi w "M jak miłość" może na nowo ochłodzić relację Pawła z dziewczyną. Co tam dokładnie się wydarzy?

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią
M jak miłość: Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm

- Franka traci pracę, można powiedzieć na własne życzenie.. Ale od razu los podsyła jej nową pracę - opowiada Kachik w "Kulisach M jak miłość". 

- Franka jest objawieniem! Kinga nie przypuszczała, że we France drzemie taki potencjał - mówi o nowej pracownicy Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Oprócz tego, że gotuje, ma głowę pełną pomysłów!

- Stawiamy na produkty od lokalnych dostawców, na przykład tych z okolic Grabiny - Franka będzie roztaczała wizję zmian w bistro w nowych odcinkach "M jak miłość".

- Próbowała przemycić kuchnię eko i vege do domu, ale Paweł lubi mięso - zdradza z uśmiechem Kachlik. 

Jednak jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Franka w końcu zaszaleje w domu Zduńskiego ze swoimi eksperymentami. Efekt będzie opłakany! Cała kuchnia będzie brudna i zalana jakąś zieloną mazią! Resztki tego pokarmu znajdą się nawet na twarzy Basi (Gabriela Raczyńska)...

Jeżeli oprócz pięknych opowieści o przyszłości bistro, Franka zaserwuje w nim to samo "danie", efekty mogą być opłakane i nie będzie czego zbierać... A może to tylko jednorazowa wpadka i Franka jednak postawi na nogi upadający biznes Kingi? 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2441: Kasia wróci z Włoch tylko po syna! Zabierze Ksawcia i Łukasz już nigdy ich nie zobaczy 

M jak miłość: Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze