Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

2021-05-17 11:17 Małgorzata Pala
Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo
Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) przerazi się nie na żarty. Rodzina od zawsze była dla niej priorytetem, ale wygląda na to, że w życiu Zduńskich szykują się wielkie zmiany. Wkrótce w "M jak miłość" Kinga zacznie dziwnie się czuć, a sytuacji nie poprawi napotkana przypadkiem Romka. Zduńska usłyszy od niej tajemniczą wróżbę... Jeśli w "M jak miłość" sprawdzi się to, co przekaże Kindze kobieta, Zduńscy przejdą prawdziwą rewolucję! Co usłyszy Kinga?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie mogła zacząć się martwić o losy swojej rodziny. Zduńscy nie raz pokazali, że są zżyci, a relacje rodzinne to priorytet. Nawet kryzys, który dopadł Kingę i Piotrka (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" został zażegnany, a o sporach nie ma już mowy. Niestety zapowiada się na to, że nadchodzą u nich wielkie zmiany, których najwidoczniej w ogóle nie planowali.

Wszystko zacznie się w 1594 odcinku "M jak miłość", kiedy Kinga zauważy u siebie spore zmiany. Będzie chodziło o jej zdrowie, a raczej dziwne objawy, których wcześniej u siebie nie zauważyła. Zaniepokoi się objawami i zacznie intensywnie się zastanawiać nad przyczyną zmian. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Kinga w 1594 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że mogła zajść w ciążę! Dziwne dolegliwości zaczną jej przypominać właśnie stan błogosławiony. Kolejne dziecko z Piotrkiem może jednak lekko ją przerazić. W końcu wychowują już czwórkę dzieci, Piotrek pracuje w kancelarii, a Kinga prowadzi bistro. Niemowlak bardzo namieszałby w ich dotychczasowym życiu. W 1594 odcinku "M jak miłość" Zduńska napotka jednak na swojej drodze tajemniczą kobietę, która zacznie jej wróżyć i powie szokujące informacje o rodzinie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Joasia zbankrutuje! Dobije ją pusty portfel i koszmarne wideo od Leszka

w 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga natrafi na ulicy na tajemniczą Romkę, która zacznie jej wróżyć! Kobieta przewidzi, że wkrótce rodzina Zduńskich się powiększy i powitają w swoim gronie kogoś nowego... Zduńska będzie w szoku i połączy fakt dziwnego samopoczucia i przewidywaniami kobiety. Czy Romka będzie miała rację i Kinga naprawdę zostanie matką po raz piąty?! Dowiemy się już niebawem, w jesiennej odsłonie "M jak miłość". 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze