Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

2021-05-17 11:17

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) przerazi się nie na żarty. Rodzina od zawsze była dla niej priorytetem, ale wygląda na to, że w życiu Zduńskich szykują się wielkie zmiany. Wkrótce w "M jak miłość" Kinga zacznie dziwnie się czuć, a sytuacji nie poprawi napotkana przypadkiem Romka. Zduńska usłyszy od niej tajemniczą wróżbę... Jeśli w "M jak miłość" sprawdzi się to, co przekaże Kindze kobieta, Zduńscy przejdą prawdziwą rewolucję! Co usłyszy Kinga?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie mogła zacząć się martwić o losy swojej rodziny. Zduńscy nie raz pokazali, że są zżyci, a relacje rodzinne to priorytet. Nawet kryzys, który dopadł Kingę i Piotrka (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" został zażegnany, a o sporach nie ma już mowy. Niestety zapowiada się na to, że nadchodzą u nich wielkie zmiany, których najwidoczniej w ogóle nie planowali.

Wszystko zacznie się w 1594 odcinku "M jak miłość", kiedy Kinga zauważy u siebie spore zmiany. Będzie chodziło o jej zdrowie, a raczej dziwne objawy, których wcześniej u siebie nie zauważyła. Zaniepokoi się objawami i zacznie intensywnie się zastanawiać nad przyczyną zmian. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Kinga w 1594 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że mogła zajść w ciążę! Dziwne dolegliwości zaczną jej przypominać właśnie stan błogosławiony. Kolejne dziecko z Piotrkiem może jednak lekko ją przerazić. W końcu wychowują już czwórkę dzieci, Piotrek pracuje w kancelarii, a Kinga prowadzi bistro. Niemowlak bardzo namieszałby w ich dotychczasowym życiu. W 1594 odcinku "M jak miłość" Zduńska napotka jednak na swojej drodze tajemniczą kobietę, która zacznie jej wróżyć i powie szokujące informacje o rodzinie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Joasia zbankrutuje! Dobije ją pusty portfel i koszmarne wideo od Leszka

w 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga natrafi na ulicy na tajemniczą Romkę, która zacznie jej wróżyć! Kobieta przewidzi, że wkrótce rodzina Zduńskich się powiększy i powitają w swoim gronie kogoś nowego... Zduńska będzie w szoku i połączy fakt dziwnego samopoczucia i przewidywaniami kobiety. Czy Romka będzie miała rację i Kinga naprawdę zostanie matką po raz piąty?! Dowiemy się już niebawem, w jesiennej odsłonie "M jak miłość". 

Najnowsze