M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

2021-07-23 13:44
M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem
Autor: VOD TVP M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) zacznie realizować swój plan zniszczenia związku Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), który zapowiedział jeszcze w finale sezonu! Krzysiek nie da spokoju byłej narzeczonej i notorycznie będzie ją śledził! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej doprowadzi góralkę do obłędu. Zmówi się z byłą kochanką Pawła, Majką (Laura Samojłowicz) i wspólnymi siłami rozwalą związek swoich byłych drugich połówek!

Bandyta Krzysiek będzie chodził krok w krok za Franką w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Nigdy nie da jej spokoju!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach bandyta Krzysiek będzie tak aktywny jak jeszcze nigdy. Były narzeczony Franki, któremu dziewczyna uciekła sprzed ołtarza i wpadła pod koła Zduńskiego jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną był świadkiem ich bajecznych zaręczyn w „Naszym Zielonym Sadzie”. Wówczas Krzysiek przysiągł sobie, że nigdy nie dopuści do ich ślubu i w należyty sposób zemści się na Pawle, za to, że ukradł mu jego kobietę!

Przypomnijmy, że już raz bandyta Krzysiek w 1547 odcinku "M jak miłość" pokazał swoje możliwości, gdy wjechał rozpędzonym autem w Zduńskiego, który w tym czasie był na wycieczce rowerowej z Franką! Paweł cudem uszedł z życiem z tego potwornego wypadku, z kolei Krzysiek był bardzo niezadowolony, że nie udało mu się raz na zawsze rozprawić z rywalem! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej będzie miał ku temu kolejną szansę i stopniowo zacznie spełniać swoją groźbę!

Patrz też: M jak miłość. Majka najpierw zniszczy Frankę i Pawła, a później dopadnie Krzyśka! Będzie chciała zabić bandytę za to co jej zrobi - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Krzysiek zapozna się z Majką, byłą narzeczoną Zduńskiego. Bandyta postanowi wykorzystać ją do swojego celu, gdyż Chojnacka podobnie jak on sam, będzie chciała zemścić się na France i Pawle! Krzysiek i Majka wszystko sprytnie rozegrają i najpierw obydwoje uwezmą się na Frankę! Michał Chruściel, czyli Krzysiek z „M jak miłość” opublikował na swojej relacji na Instragramie krótkie wideo, na którym widzimy jak krok w krok podąża tuż za plecami biednej Franki. Bandyta doskonale się przy tym bawi, co pokazuje jego komentarz.

- Szybki przegląd nóżek Franki – podpisał wideo, choć z pewnością jego byłej narzeczonej nie jest do śmiechu!

Spójrz również: M jak miłość. Tragedia w Grabinie. Narzeczona Tadeusza zginęła w wypadku, a on teraz nie będzie chciał wychować dziecka

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Krzysiek nie odpuści France i będzie śledził każdy jej ruch! Nawet na chwilę nie spuści jej z oka i będzie czatował raz tu, raz tu! W śledzeniu góralki pomoże mu Majka, która będzie przebywać z byłą narzeczoną bandyty nie tylko w pracy, ale również poza „Naszym Zielonym Sadem”! Chojnacka szybko zdobędzie jej zaufanie i bardzo się do niej zbliży, a przy okazji postara się wyciągnąć od niej jak najwięcej na temat jej relacji z Pawłem. Sama nie przyzna się jej, co kiedyś łączyło ją ze Zduńskim, tylko razem z Krzyśkiem dalej będzie brnęła w brudną grę i realizowała ich wspólny plan! Majka nie odpuści również samemu Pawłowi i weźmie przykład z Krzyśka. Będzie go nachodzić w jego rowerowni, położonej tuż obok dawnego bistro!

Do jak dramatycznych kroków posunie się jeszcze Krzysiek w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Czy bandyta będzie zdolny, aby skrzywdzić Frankę? A może dokończy swoje dzieła i to Paweł padnie jego ofiarą? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)
Autor: Instagram M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odcinek 1555, Franka (Dominika Kachlik), Krzysztof (Michał Chruściel)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość odcinek 1555, Franka (Dominika Kachlik), Krzysztof (Michał Chruściel)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze