M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

i

Autor: VOD TVP M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

2021-07-23 13:44

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) zacznie realizować swój plan zniszczenia związku Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), który zapowiedział jeszcze w finale sezonu! Krzysiek nie da spokoju byłej narzeczonej i notorycznie będzie ją śledził! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej doprowadzi góralkę do obłędu. Zmówi się z byłą kochanką Pawła, Majką (Laura Samojłowicz) i wspólnymi siłami rozwalą związek swoich byłych drugich połówek!

Bandyta Krzysiek będzie chodził krok w krok za Franką w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Nigdy nie da jej spokoju!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach bandyta Krzysiek będzie tak aktywny jak jeszcze nigdy. Były narzeczony Franki, któremu dziewczyna uciekła sprzed ołtarza i wpadła pod koła Zduńskiego jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną był świadkiem ich bajecznych zaręczyn w „Naszym Zielonym Sadzie”. Wówczas Krzysiek przysiągł sobie, że nigdy nie dopuści do ich ślubu i w należyty sposób zemści się na Pawle, za to, że ukradł mu jego kobietę!

Przypomnijmy, że już raz bandyta Krzysiek w 1547 odcinku "M jak miłość" pokazał swoje możliwości, gdy wjechał rozpędzonym autem w Zduńskiego, który w tym czasie był na wycieczce rowerowej z Franką! Paweł cudem uszedł z życiem z tego potwornego wypadku, z kolei Krzysiek był bardzo niezadowolony, że nie udało mu się raz na zawsze rozprawić z rywalem! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej będzie miał ku temu kolejną szansę i stopniowo zacznie spełniać swoją groźbę!

Patrz też: M jak miłość. Majka najpierw zniszczy Frankę i Pawła, a później dopadnie Krzyśka! Będzie chciała zabić bandytę za to co jej zrobi - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Krzysiek zapozna się z Majką, byłą narzeczoną Zduńskiego. Bandyta postanowi wykorzystać ją do swojego celu, gdyż Chojnacka podobnie jak on sam, będzie chciała zemścić się na France i Pawle! Krzysiek i Majka wszystko sprytnie rozegrają i najpierw obydwoje uwezmą się na Frankę! Michał Chruściel, czyli Krzysiek z „M jak miłość” opublikował na swojej relacji na Instragramie krótkie wideo, na którym widzimy jak krok w krok podąża tuż za plecami biednej Franki. Bandyta doskonale się przy tym bawi, co pokazuje jego komentarz.

- Szybki przegląd nóżek Franki – podpisał wideo, choć z pewnością jego byłej narzeczonej nie jest do śmiechu!

Spójrz również: M jak miłość. Tragedia w Grabinie. Narzeczona Tadeusza zginęła w wypadku, a on teraz nie będzie chciał wychować dziecka

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Krzysiek nie odpuści France i będzie śledził każdy jej ruch! Nawet na chwilę nie spuści jej z oka i będzie czatował raz tu, raz tu! W śledzeniu góralki pomoże mu Majka, która będzie przebywać z byłą narzeczoną bandyty nie tylko w pracy, ale również poza „Naszym Zielonym Sadem”! Chojnacka szybko zdobędzie jej zaufanie i bardzo się do niej zbliży, a przy okazji postara się wyciągnąć od niej jak najwięcej na temat jej relacji z Pawłem. Sama nie przyzna się jej, co kiedyś łączyło ją ze Zduńskim, tylko razem z Krzyśkiem dalej będzie brnęła w brudną grę i realizowała ich wspólny plan! Majka nie odpuści również samemu Pawłowi i weźmie przykład z Krzyśka. Będzie go nachodzić w jego rowerowni, położonej tuż obok dawnego bistro!

Do jak dramatycznych kroków posunie się jeszcze Krzysiek w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Czy bandyta będzie zdolny, aby skrzywdzić Frankę? A może dokończy swoje dzieła i to Paweł padnie jego ofiarą? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odcinek 1555, Franka (Dominika Kachlik), Krzysztof (Michał Chruściel)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość odcinek 1555, Franka (Dominika Kachlik), Krzysztof (Michał Chruściel)
Najnowsze