M jak miłość. Majka całkowicie omota Frankę! Narzeczona Zduńskiego nie będzie miała pojęcia, co knuje jej rywalka

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Majka całkowicie omota Frankę! Narzeczona Zduńskiego nie będzie miała pojęcia, co knuje jej rywalka

M jak miłość. Majka całkowicie omota Frankę! Narzeczona Zduńskiego nie będzie miała pojęcia, co knuje jej rywalka

2021-07-20 15:52

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Majka (Laura Samojłowicz) tak owinie sobie Frankę (Dominika Kachlik) wokół palca, że całkowicie uśpi jej czujność! Chojnacka będzie robić dobrą minę do złej gry i tak namiesza narzeczonej Pawła (Rafał Mroczek) w głowie, że nie będzie wiedziała, z kim ma do czynienia! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej najpierw będzie udawała żebraczkę, później zdobędzie jej zaufanie i zbliży się do niej, a następnie koncertowo ją załatwi przy pomocy bandyty Krzyśka (Michał Chruściel)!

Franka będzie tańczyć tak, jak zagra jej Majka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo. Przypomnijmy, że w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed wakacjami Paweł oświadczył się France, która początkowo nie przyjęła jego zaręczyn, gdyż obawiała się, że jego intencje nie są szczerze i tak naprawdę w grę wchodzi kwestia spadku. Zduński zapewnił ukochaną, że jego miłość do niej jest szczera i prężna góralka zgodziła się zostać jego żoną. Niestety jeszcze w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną świadkiem ich zaręczyn był bandyta Krzysiek, który zapowiedział, że nigdy nie dopuści do ich ślubu i nigdy nie zapomni Zduńskiemu, że zabrał mu jego narzeczoną!

Patrz też: M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach po 11 latach wróci również Majka, która nie będzie miała szczerych intencji. Dziwnym trafem od razu zjawi się w „Naszym Zielonym Sadzie” u Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie pozna obecną narzeczoną swojego byłego kochanka, od którego sama uciekła z powodu zazdrości o Magdę (Anna Mucha). Od tego czasu jednak sporo się zmieniła i w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach już w niczym nie będzie przypominała dziewczyny sprzed lat. Osobiste tragedie, utrata dachu nad głową, a także uzależnienie od narkotyków totalnie ją zmieniło i z jej dobrego serca zostało już bardzo niewiele. Z początku Chojnacka będzie udawała żebraczkę i poprosi góralkę o coś do jedzenia, jednak z czasem w nowym bistro Kingi znajdzie również zatrudnienie, gdzie pod swoje skrzydła weźmie ją sama Franka. Niestety narzeczona Zduńskiego nie będzie świadoma, że przez cały ten czas jej nowa pracownica za jej plecami będzie spiskowała z jej byłym i będzie chciała się jej pozbyć!

Spójrz również: M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Majka bardzo zbliży się do Franki i zdąży ją bardzo dobrze poznać. Nic w tym dziwnego w końcu będą razem pracować. Majka pozna słabe i mocne strony swojej przełożonej i będzie starała się to wykorzystać, a niczego nieświadoma Franka najwyraźniej się na niej nie pozna, a co gorsza nawet się z nią zaprzyjaźni! Dominika Kachlik pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie zdjęciem z serialową Majką! Obie panie pozują na zewnątrz „Naszego Zielonego Sadu” i spędzają wspólnie czas także poza pracą, gdyż Franka pozuje w eleganckiej czarnej sukni i szpilkach, z kolei Chojnacka ma na sobie luźny strój. Obie uśmiechają się do obiektywu, tylko że uśmiech jednej z nich wcale nie jest szczery!

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Majka tak omota sobie Frankę wokół palca, że całkowicie uśpi jej czujność. Prężna góralka bez wahania rzuci się na pomoc biednej kobiecie, choć nie będzie świadoma, kim ona tak naprawdę jest i jakie ma intencje. Natomiast Majka rozegra to bardzo mądrze wedle znanego cytatu, aby przyjaciół trzymać blisko, ale wrogów jeszcze bliżej i dla pozorów zaprzyjaźni się z narzeczoną Pawła, aby wydobyć z niej jak najwięcej, a później załatwić ją jej własną bronią!

Zobacz także: M jak miłość. Olek zostawi Anetę dla innej? Jego nową kochanką zostanie prawdziwa dziewczyna Maurycego Popiela

Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Franka w końcu pozna intencje Majki? Czy zdąży zareagować nim wydarzy się tragedia? Czy faktycznie miła i delikatna dziewczyna sprzed lat zmieni się w demona, który za wszelką cenę zniszczy szczęście swojego byłego? Czy jej mroczna przeszłość da o sobie znać? Do czego jeszcze posunie się Chojnacka? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany