M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła dogada się z byłym Franki, żeby ich zniszczyć. Majka będzie zdolna do wszystkiego!

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła dogada się z byłym Franki, żeby ich zniszczyć. Majka będzie zdolna do wszystkiego!

M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła dogada się z byłym Franki, żeby ich zniszczyć. Majka będzie zdolna do wszystkiego!

2021-06-15 11:02

Na planie "M jak miłość" zawiązał się tajny pakt, który doprowadzi do tego, że powrót Majki (Laura Samojłowicz) do życia Pawła Zduńskiego skończy się tragedią! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Majka Chojnacka wróci po ponad 10-ciu latach do Polski, ale nie będzie przypominała dawnej dziewczyny Pawła. Twarz Majki zmieni się nie do poznania, bo bohaterka z "M jak miłość" upadnie na samo dno. A do tego obok byłej Pawła zacznie się kręcić bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), eks narzeczony Franki (Dominika Kachlik). Ta dwójka połączy siły, by zniszczyć szczęście Zduńskiego i Franki przed ślubem. I nie cofnie się przed niczym. Oto szczegóły!

Czy Majka z "M jak miłość" wróci, żeby rozdzielić Pawła i Frankę?

Za kulisami "M jak miłość" powstają sceny, które zagrożą ślubowi Pawła i Franki w nowym sezonie po wakacjach. Od kiedy gruchnęła wiadomość, że do "M jak miłość" wróci była kochanka Pawła, Majka Chojnacka, z którą ponad 10 lat temu tworzył burzliwy związek, było jasne, że na pewno namiesza między narzeczonymi. Zwiastun "M jak miłość" ujawnił przerażające ujęcia z Majką, która zupełnie nie będzie wyglądała jak ona! A do dlatego, że twarz Laury Samojłowicz zmieni się tak bardzo, że trudno będzie ją rozpoznać.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Straszna metamorfoza Majki w "M jak miłość" jesienią 2021 będzie związana z tym, że Chojnacka sięgnie dna. Po powrocie z zagranicy, gdzie spędziła wiele lat z matką, straci dosłownie wszystko. Biedna Majka będzie żyła na ulicy jak żebraczka, bez pieniędzy i jedzenia. Dlatego zjawi się w bistro "Nasz zielony sad" błagając Frankę o jedzenie. Ale nad Majką w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 zlituje się także Kinga (Katarzyna Cichopek), która da byłej Pawła pracę kelnerki w bistro.

Tragiczny los Majki w "M jak miłość" wzbudzi litość całej rodziny Zduńskich, a przebiegła dziewczyna bezwzględnie to wykorzysta! Pokaże także prawdziwą twarz w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej - będzie chciała rozdzielić Pawła i Frankę.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

Laura Samojłowicz na Instagramie zapowiada, że powrót Majki do "M jak miłość" będzie miał dramatyczny przebieg i doprowadzi do wstrząsających wydarzeń u Zduńskich.

- Majka Chojnacka jest mi bliska od zawsze.. 11 lat temu jak zaczynałam grać w emkach byłam wrażliwa i nieśmiała.. tak też zostało.. Lubię być Majką nawet jak ma pod górkę i trochę kręci.. To dobra dziewczyna ???#actress #MajkaPawła" - napisała aktorka z "M jak miłość".

Ale sceny, które za kulisami "M jak miłość" pokazał przestępca Krzysiek Sawicki, były narzeczony Franki, wskazują, że on i Majka połączą siły, by osiągnąć wspólny cel.

- Ta dwójka jeszcze nieźle namiesza. A może skoro Paweł odbił mu Frankę, to on odbije mu Majkę? -ujawnił Michał Chruściel na swoim Instagramie. Jedno jest pewne - Majka i bandyta Krzysiek będą czarnymi charakterami w nowym sezonie "M jak miłość".

-media" data-instgrm-captioned data-instgrm-permalink="https://www.instagram.com/p/CQF6Rz9BECd/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="13" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
Najnowsze