Przerażająca przemiana gwiazdy M jak miłość. Co się stało z twarzą Laury Samojłowicz? - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm/ AKPA Przerażająca przemiana gwiazdy M jak miłość. Co się stało z twarzą Laury Samojłowicz? - ZWIASTUN

Przerażająca przemiana gwiazdy M jak miłość. Co się stało z twarzą Laury Samojłowicz? - ZWIASTUN

2021-06-02 8:49

Laura Samojłowicz wróci do "M jak miłość" jako Majka Chojnacka, a jej bohaterka przejdzie przerażającą metamorfozę. Zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie pozostawia wątpliwości - Majka zmieni się nie do poznania. Do powrotu byłej kochanki Pawła (Rafał Mroczek) jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz możecie zobaczyć co się stało z twarzą Laury Samojłowicz, która odeszła z serialu 11 lat temu, a teraz trudno będzie rozpoznać w niej Majkę. Mamy już ZWIASTUN "M jak miłość", w którym po raz pierwszy oficjalnie pojawia się Majka.

Czy Laura Samojłowicz zrobiła coś z twarzą po powrocie Majki do "M jak miłość"?

Twarz Laury Samojłowicz w zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wzbudza przerażenie, ale o to właśnie chodziło! Bo powrót Majki Chojnackiej do życia Pawła Zduńskiego w "M jak miłość" późną jesienią 2021 będzie wstrząsający, związany z tragedią jaka spadnie na byłą kochankę Zduńskiego. Kiedy 11 lat temu Majka odchodziła z "M jak miłość" wyglądała zupełnie inaczej. Wówczas piękna, seksowna brunetka nie mogła się pogodzić z tym, że w sercu Pawła wciąż ważne miejsce zajmuje Magda (Anna Mucha). Zduński był pierwszym kochankiem Majki, darzyła go wielką miłością, niestety on nie chciał się przy niej  ustatkować. Chorobliwa zazdrość o Magdę sprawiła, że Majka zostawiła Pawła!

Patrz także: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Laura Samojłowicz zadebiutowała w 2007 roku w 570 odcinku "M jak miłość", a po trzech latach zniknęła z serialu, a jej bohaterka z życia Pawła. Co się stało z Majką? Wyjechała ze swoją matką z kraju w 729 odcinku "M jak miłość". Jeszcze wtedy miała pieniądze, plany na przyszłość i marzenia, które chciała zrealizować.

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Majka nie ma z czego żyć, jest zwykłą żebraczką, bezdomną, która błąka się po ulicach błagając o jedzenie i dach nad głową. Co wydarzy się w wątku Majki w "M jak miłość", że dojdzie do takiej tragedii? To na razie pilnie skrywana tajemnica, ale pewne jest, że wygląd Majki wzbudzi lęk Franki (Dominika Kachlik), kiedy zrządzeniem losu spotkają się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Przerażony tym jak wygląda Majka będzie także Paweł no i oczywiście Kinga.

To właśnie Zduńska w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wyciągnie do byłej dziewczyny szwagra pomocną dłoń. Zatrudni Majkę w bistro "Nasz zielony sad" jako kelnerkę. Dzięki wsparciu Pawła i Kingi, a także Franki biedna Majka odbije się od dna.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Sprawdź też: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

Czy metamorfoza Majki w "M jak miłość" w nowym sezonie jest związana z tym, że tak bardzo zmieniła się Laura Samojłowicz, że coś dziwnego stało się z twarzą aktorki? Nic z tych rzeczy! Szkaradny wygląd Majki to dzieło zdolnych charakteryzatorek. Dzięki nim Samojłowicz po powrocie do "M jak miłość" będzie wzbudzała grozę, a później także litość.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA Laury Samojłowicz po powrocie Majki do "M jak miłość" >>>

Najnowsze