M jak miłość powakacjach 2021. Żebraczka Majka załatwi rodzinę Zduńskich. Pożałują, że jej pomogli - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość powakacjach 2021. Żebraczka Majka załatwi rodzinę Zduńskich. Pożałują, że jej pomogli - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka załatwi Zduńskich na całego. Weźmie ich na litość, a potem pokaże prawdziwą twarz?

2021-06-07 16:35

Do "M jak miłość" po wakacjach 2021 wraca Majka (Laura Samojłowicz), która dawno temu odeszła od Pawła (Rafał Mroczek) i wydawało się, że więcej nie pojawi się na ekranie. Nic bardziej mylnego, bo Majka wróci do "M jak miłość" z przytupem i od razu wbije się do rodziny Zduńskich. Obskurnie ubrana i zaniedbana pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i od razu wpadnie na Frankę (Dominika Kachlik). Także Zduńska nie będzie obojętna wobec tragicznego losu Majki. Pożałują, że jej pomogli?

Powrót Majki do "M jak miłość" zaskoczy wszystkich

"M jak miłość" po wakacjach 2021 mocno zaskoczy widzów. Pojawią się "nowi" bohaterowie, którzy zniknęli z serialu jakiś czas wstecz. Niestety dla Zduńskich może to oznaczać wielkie kłopoty. Majka zniknęła przecież z życia Pawła dawno temu i rozpłynęła się bez śladu. Nikt nie wiedział co się z nią dzieje. Para rozstała się, ponieważ kobieta nie mogła znieść wpatrzenia Pawła w Magdę (Anna Mucha). 

Teraz, po długim czasie nieobecności w "M jak miłość", Majka pojawi się dosłownie znikąd i będzie wyglądała jaki siedem nieszczęść. Brudna, w obdartych ciuchach, przestraszona i prawdopodobnie bezdomna. Pytanie tylko czy naprawdę będzie poszkodowana przez los, czy może zagra na uczuciach Zduńskich. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Pierwszą osobą, na którą trafi Majka w kolejnych odcinkach "M jak miłość", będzie Franka (Dominika Kachlik), która prawdopodobnie nie będzie miała pojęcia kim jest dziewczyna.

- Jestem głodna - powie Majka, a Franka nie będzie wiedziała jak zareagować.

Majka w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" spotka się z Kingą, która oniemieje na widok byłej kochanki Pawła. Jest stan będzie okropny, a przecież Zduńska nie zostawia ludzi w potrzebie. Każdy ulituje się nad Majką, która pojawiła się nagle i nie wiadomo jakie ma zamiary. 

Przeczytaj: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Może i postawa Zduńskich z "M jak miłość" będzie godna pochwały, bo Majka faktycznie będzie potrzebować pomocy, ale z drugiej strony jest to bardzo dziwne, że pojawia się znikąd i gra na emocjach. Może to część jej planu względem Zduńskich, żeby ugrać coś dla siebie. Nie wiadomo jeszcze jak zareaguje sam Paweł, który przecież zaręczył się z Franką i mieli planować ślub. Wygląda na to, że jeszcze nic nie jest do końca pewne w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021.

Najnowsze