M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

2021-06-14 9:29

Jeszcze długo w "M jak miłość" po wakacjach 2021 cała Grabina będzie pamiętała o strasznej śmierci młodej kobiety, która zginęła w potwornych okolicznościach na wiejskiej drodze tuż przed ślubem. Jakiś czas temu w "M jak miłość" wydarzył się makabryczny wypadek, w którym śmierć poniosła narzeczona Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski), sadownika z Grabiny, przyjaciela Mostowiaków, szefa Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Tadeusz nadal nie pogodzi się ze stratą ukochanej, ale nie będzie już sam. W jego życiu znów pojawi się była kochanka, która ostatnio urodziła dziecko grabarza Leona (Dariusz Toczek)...

Czy Tadeusz w nowym sezonie "M jak miłość" odkryje jak zginęła jego narzeczona przed ślubem, kto zabił jego ukochaną?

Przeszłość Tadeusza z "M jak miłość" została naznaczona tragicznym wypadkiem, w którym zginęła jego narzeczona. Tuż przed ślubem bogatego sadownika z Grabiny na wiejskiej drodze rozpędzony samochód potrącił jego ukochaną. Młoda kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie, a sprawca wypadku zostawił ją na pewną śmierć. Uciekł z miejsca tragedii, a policja z Lipnicy do tej pory go nie dorwała. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 tajemnicza śmierć narzeczonej Tadeusza nadal będzie się kładła cieniem na jego życiu. Przyjaciel Mostowiaków, który zatrudnił u siebie w firmie Ulę i Bartka wciąż nie będzie wiedział kto zabił jego ukochaną. Ale nie zdoła o niej zapomnieć.

Tylko Bartek w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie wiedział jak bardzo Tadzio cierpi. Bo tylko Lisieckiemu samotny sadownik zwierzył się przecież dlaczego tak podle wykorzystuje kobiety, sypia z kim popadnie, kolejne kochanki poznaje w internecie, a potem zrywa z nimi znajomość. Właśnie tak Tadeusz przeżywa żałobę po ukochanej, próbuje zagłuszyć ból i zapomnieć o nieszczęściu, jakie na niego spadło.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ale dalsze losy Tadeusza w "M jak miłość" jesienią 2021 będą też nierozerwalnie łączyły się z inną kobietą. Tuż przed zakończeniem minionego sezonu Tadeusz dowiedział się, że zostanie ojcem. W domu Mostowiaków zjawiła się śliczna sąsiadka z Grabiny, ciężarna Ola Majewska (Justyna Karłowska), która śpiewa w kościelnym chórze. Okazało się, że Kiemlicz się z nią przespał, a potem porzucił jak inne kochanki. Ola próbowała wmówić Tadeuszowi, że zaszła z nim w ciążę, że to on jest ojcem jej dziecka. Ale prawda była zupełnie inna! Wówczas w "M jak miłość" podczas dramatycznego porodu, który zaczął się u Mostowiaków wyszło na jaw, że to grabarz Leon jest ojcem! On jednak tchórzył i uciekł z Grabiny!

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Grabarz Leon został ojcem, ale wyrzeknie się dziecka Oli. Przez Sonię nie uzna córki

Dopiero w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacyjnej przerwie Leon spotka się z Olą, którą będzie najpierw z ukrycia obserwował podczas spaceru z córką Gabrysią (Sara Lesiczka). Wyrzeknie się jednak dziecka, nie uzna córki za swoją, a Oli wyjaśni, że zwyczajnie nie nadaje się na ojca. W tej sytuacji Ola zostanie zupełnie sama z córeczką. Cała Grabina weźmie pannę z dzieckiem na języki, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach właśnie Tadeusz wyciągnie do niej pomocną dłoń.

Na zdjęciach z planu "M jak miłość" widać Tadeusza i Olę razem! Wygląda na to, że była kochanka sadownika znajdzie u niego pracę, a do tego Kiemlicz okaże jej wsparcie w wychowaniu córki. Być może dzięki niej zapomni o śmierci ukochanej w wypadku, wreszcie ułoży sobie jakoś życie. Niewykluczone też, że policja z Lipnicy wpadnie na trop zabójcy narzeczonej Tadeusza, a sprawca wypadku zostanie ukarany. Ale to wyjaśni się dopiero w "M jak miłość" jesienią 2021.

M jak miłość. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), jego kochanka Ola (Justyna Karłowska), Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), jego kochanka Ola (Justyna Karłowska), Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), jego kochanka Ola (Justyna Karłowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), jego kochanka Ola (Justyna Karłowska)
Najnowsze