M jak miłość po wakacjach 2021. Grabarz Leon został ojcem, ale wyrzeknie się dziecka Oli. Przez Sonię nie uzna córki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Grabarz Leon został ojcem, ale wyrzeknie się dziecka Oli. Przez Sonię nie uzna córki

M jak miłość po wakacjach 2021. Grabarz Leon został ojcem, ale wyrzeknie się dziecka Oli. Przez Sonię nie uzna córki

2021-06-10 14:24

Takiego skandalu w "M jak miłość" jeszcze nie było! Grabarz Leon (Dariusz Toczek) tak długo cierpiał z miłości do Soni (Barbara Wypych), że znalazł pocieszenie w łóżku sąsiadki z Grabiny, Oli Majewskiej (Justyna Karłowska), która śpiewa w kościelnym chórze. W minionym sezonie "M jak miłość" Leon został ojcem, ale o narodzinach córki dowiedział się w dniu porodu. Spanikował do tego stopnia, że uciekł ze wsi. Ale w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Leon wróci do Grabiny i pierwszy raz zobaczy Olę z córką Gabrysią (Sara Lesiczka). Zachowa się jednak jak ostatni drań - wyrzeknie się własnego dziecka! Wszystko przez Sonię...

"M jak miłość" po wakacjach odcinek 1595 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Cała Grabina w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie huczała od plotek o grabarzu Leonie i kobiecie, która urodziła jego dziecko! Piękna brunetka Ola Majewska, chórzystka i sąsiadka Mostowiaków swego czasu była kochanką sadownika Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski), ale w 1590 odcinku "M jak miłość" wyszło na jaw, że chciała wrobić w ciąże niewłaściwego faceta. Bo prawdziwym ojcem córki Oli, której poród zaczął się w domu Mostowiaków okazał się właśnie Leon. Wówczas w "M jak miłość" na oczach Barbary (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) rozegrał się prawdziwy dramat. Bo one jako pierwsze poznały kulisy romansu, a właściwie jednej nocy Leona i Oli.

Nie przegap: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Mimo, że w "M jak miłość" grabarz z Grabiny, bliski przyjaciel Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec), męża Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) dosłownie w ostatniej chwili dowiedział się o porodzie i narodzinach córki, to wiadomość, że ma dziecko z Olą dosłownie zwaliła go z nóg. Leon wpadł w panikę i zamiast zachować się jak odpowiedzialny mężczyzna zwyczajnie uciekł z Grabiny!

Tuż przed ucieczką w 1590 odcinku "M jak miłość" poprosił Barbarę, by przekazała Oli napisany przez niego list oraz oszczędności, które zdecydował się oddać matce swojej córki. Przy okazji zwierzył się Mostowiakowej, że nie może być z Olą i dzieckiem, bo nadal kocha Sonię, która zniknęła gdzieś bez śladu razem z Jankiem (Tomas Kollarik).

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 cała wieś będzie żyła skandalem wywołanym przez  grabarza, a do tego mieszkańcy Grabiny wezmą Olę na języki. Lotem błyskawicy rozejdzie się bowiem, że Ola chciała wrobić z dziecko sadownika Tadeusza, a romansowała nie tylko z nim lecz także z grabarzem.

M jak miłość. Marcin Mroczek przedarł się za kulisy serialu TVP! Ujawnił szczegóły, o których nikt nie miał pojęcia - WIDEO

Sprawdź też: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Powrót Leona do Grabiny nastąpi w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacjach! Grabarz bez trudu namierzy Olę i ich córkę Gabrysię podczas spaceru, ale jak podaje "Świat Seriali" zamiast do niej podejść będzie się czaił w krzakach przy drodze. Wreszcie grabarz odważy się na rozmowę z Olą. Bez ogródek powie byłej kochance, z którą tylko raz się przespał, że nie chce być ojcem ich córki, że wyrzeka się dziecka.

- Ja się na ojca nie nadaję - wyzna Leon w 1595 odcinku "M jak miłość". Ola zrozumie, że będzie musiała wychowywać córkę Gabrysię sama! Wiemy już jednak na pewno, że u jej boku znów pojawi się Tadeusz. Sadownik z Grabiny zastąpi grabarza w roli ojca dziecka? To się okaże w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola  (Justyna Karłowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola (Justyna Karłowska)
M jak miłość odc. 1590. Ola (Justyna Karłowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Ola (Justyna Karłowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1553, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Leon (Dariusz Toczek), Żak (Krzysztof Tyniec)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość odcinek 1553, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Leon (Dariusz Toczek), Żak (Krzysztof Tyniec)
Najnowsze