Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

2021-03-24 12:22

Janek (Tomas Kollarik) i Sonia (Barbara Wypych) odchodzą z "M jak miłość". Po tragedii jaka spadła na policjantów, zamachu na Janka, postrzale, który skończył się dla niego kalectwem oraz ciągłym strachem przed tym, że bandyci znów ich dopadną w 1577 odcinku "M jak miłość" nastąpi zwrot w tym wątku. Sparaliżowany Janek przejdzie operację. Będzie z nim naprawdę źle, a mimo to przeżyje. Nadal jednak Jankowi i Soni będzie groziła śmierć. Dlatego podejmą odważną decyzję, a widzowie zobaczą ich ostatni raz razem na ekranie w 1577 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1577 POŻEGNANIE JANKA i SONI - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Janek i Sonia w 1577 odcinku "M jak miłość" znów będą razem. W obliczu kolejnego dramatu, ryzykownej operacji kręgosłupa, która jest jedyna szansą dla sparaliżowanego Morawskiego, by znów stanął na własnych nogach, zakochani pogodzą się. Świadomy zagrożenia Janek w 1577 odcinku "M jak miłość"zrozumie, że nie ma sensu dłużej odpychać od siebie Soni, bo miłość jaka ich połączyła jest silniejsza niż wszystko. Nawet niż wyrok śmierci mafii Maksa Gadowskiego (Jarosław Rabenda), który nadal chce dopaść Morawskiego i dokończyć to, co zaczął kiedy zlecił nieudany zamach na policjanta w dniu jego ślubu.

Patrz też: Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

Ale zanim w 1577 odcinku "M jak miłość" Janek odzyska przytomność po operacji i dowie się od Soni, że teraz wszystko już będzie dobrze, bo zabieg się udał, ukochana Morawskiego i jego matka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) przeżyją koszmarne chwile. Połączy je lęk, że stracą Janka. Na szczęście Olek w 1577 odcinku "M jak miłość" dokona prawdziwego cudu! Dzięki niemu Janek znów będzie chodził. A kiedy się obudzi i zobaczy obok siebie ukochaną z trudem powstrzyma łzy.

- Przepraszam... przepraszam cię za wszystko... - wyzna wciąż osłabiony Janek.

- To już nie ma znaczenia. Teraz musisz odpoczywać i nabierać sił, bo przed nami całe życie - odpowie Sonia, czule obejmując dłoń ukochanego.

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1580: Janek i Sonia wyjadą z Grabiny, bo będzie groziła im śmierć! Nikomu nie powiedzą dokąd uciekają

W 1577 odcinku "M jak miłość" Janek i Sonia podejmą najważniejszą decyzję w swoim życiu. Postanowią razem wyjechać z Grabiny, żeby bandyci nasłani przed Gadowskiego ich nie znaleźli. Nikomu nie powiedzą dokąd, ani też na jak długo uciekają. Nie pożegnają się ani z Sobańską, ani z najbliższym przyjacielem, Rafałem (Jakub Kucner).

Widzowie "M jak miłość" ostatni raz zobaczą Sonię i Janka właśnie w szpitalu, po operacji. Po kilku tygodniach z rozmowy z Barbary (Teresa Lipowska) z Ulą (Iga Krefft) w 1580 odcinku "M jak miłość" będzie wynikało, że policjanci są już daleko od Grabiny, ukryli się gdzieś i nie wiadomo czy w ogóle wrócą. A to oznacza tylko jedno, do końca tego sezonu "M jak miłość" Janek i Sonia nie pojawią się już w serialu. Wszystko zależy od producentów czy ich wątek powróci w nowych odcinkach po wakacjach 2021.

M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze