M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny

M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny - WIDEO

2020-11-25 12:41

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" w 1547 odcinku będzie miał wypadek! Do tragedii przyczyni się Franka (Dominika Kachlik), dziewczyna, przy której Zduński zapomni o miłości do Kingi (Katarzyna Cichopek). Zaprosi ją na wycieczkę rowerową za miasto, by zagłuszyć smutek po stracie Basi (Gabriela Raczyńska). Córka opuści Pawła w 1547 odcinku "M jak miłość", a on zostanie ciężko ranny i będzie walczył o życie po wypadku. Masakrę na drodze spowoduje były kochanek Franki - bandyta Krzysiek (Michał Chruściel). Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu"!

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Pawła w "M jak miłość" to będzie zemsta byłego kochanka Franki, który nie cofnie się przed niczym, żeby odzyskać dziewczynę. Krzysiek wyjdzie z więzienia i bez trudu odnajdzie Frankę w Warszawie. Zanim trafił za kratki za kradzieże i napady Franka chciała nawet wziąć z nim ślub. Kiedy góralka uciekła z Bukowiny Tatrzańskiej poznała Pawła. Dzięki niemu rozpoczęła nowe życie. Ale były ukochany Franki nie pozwoli jej być ze Zduńskim. W 1547 odcinku "M jak miłość" zacznie nachodzić go i mu grozić! Strach ogarnie też przyjaciółkę Pawła.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Kamila namówi Piotrka na seks w tajemnicy przed Kingą. Będzie miał już dosyć!

Trudne przejścia w 1547 odcinku "M jak miłość" połączą Pawła i Frankę. On będzie potrzebowała pocieszenia po stracie córki, bo Basia wyjedzie na dłużej, a ona nadal będzie się bała nieobliczalnego Krzyśka. Wspólna wycieczka rowerowa za miasto skończy się jednak makabrycznym wypadkiem.

Jak do niego dojdzie w 1547 odcinku "M jak miłość"? Franka ruszy przodem i rozbawiona krzyknie do Pawła, żeby ją gonił. Nagle na drodze zjawi się czarne auto! Okaże się, że to Krzysiek śledzi swoją ukochaną i Zduńskiego. Wystarczy chwila, kiedy przyjaciele się rozdzielą i bandyta wykorzysta okazję. Wjedzie rozpędzonym samochodem w rower Pawła.

M jak miłość odcinek 1547 WIDEO. Makabryczny wypadek Pawła. Kochanek Franki będzie chciał ją zabić

Siła uderzenia będzie tak duża, że w 1547 odcinku "M jak miłość" Paweł upadnie na pobocze. Z rozbitej głowy poleje się krew. - Boże! Paweł! - krzyknie tylko Franka. Podbiegnie do Zduńskiego, który nie będzie dawał znaku życia. Natychmiast wezwie pogotowie, a ciężko ranny Zduński trafi do szpitala. Ani Paweł ani Franka w 1547 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli pojęcia, że to Krzysiek chciał go zabić.

Nie przegap: Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

M jak miłość odc. 1547. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1547. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany