Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

2020-11-24 8:31 Ag
 Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne
Autor: MTL Maxfilm Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

Franka, którą w "M jak miłość" od niedawna gra Dominika Kachlik właśnie pożegnała się z serialem. Aktorka z "M jak miłość" na swoim Instagramie napisała, że była ostatni dzień na planie. To już pewne, że wkrótce w "M jak miłość" Franka zostanie kolejną dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i dzięki niej przestanie wreszcie kochać Kingę (Katarzyna Cichopek). Jednak dość szybko nastąpi rozstanie tej pary. Czy serialowa Franka odejdzie z "M jak miłość" już na zawsze, a Paweł straci ukochaną tak jak poprzednie?

Dlaczego Franka odejdzie z "M jak miłość", a Dominika Kachlik wyjedzie?

Franka z "M jak miłość" niezbyt długo zostanie w życiu Pawła! Dominika Kachlik dołączyła do obsady serialu wiosną 2020 roku, ale od początku było wiadomo, że ze Zduńskim połączy ją coś więcej. To Paweł uratował Frankę przed ślubem z dużo starszym facetem, do którego zmuszał ją ojciec. On pomógł góralce z Bukowiny Tatrzańskiej wyrwać się z tego chorego związku i rozpocząć wszystko od nowa w Warszawie. Długo Franka w "M jak miłość" łudziła się, że Paweł z nią będzie. Zorientowała się jednak, że on kocha Kingę! 

Właśnie dlatego usunęła się w cień, ale ze Zduńskim niebawem w "M jak miłość" połączą ją kolejne poważne problemy. I były kochanek, bandyta Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel), który będzie próbował odzyskać Frankę. Dziewczyna wystawi Pawła przestępcy, a później w 1547 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragicznego wypadku. Bandzior będzie chciał zabić Pawła!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Paweł z "M jak miłość" przeżyje wypadek, ale to nie oznacza dalszych komplikacji w jego związku z Franką. Aż wreszcie nadejdzie moment rozstania. Ponieważ odcinki "M jak miłość" kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem, to wiosną przyszłego roku Franka zniknie z życia Pawła. Na jak długo? Tego nie wiadomo. Być może na zawsze.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

Dominika Kachlik na swoim Instagramie napisała, że była ostatni dzień na planie "M jak miłość" przed wyjazdem. Aktorka robi sobie przerwę od grania w serialu, żegna się z rolą Franki, ale na pewno wróci. 

- Dostałam rolę w amerykańskiej produkcji i wyjeżdżam na kilka tygodni zrobić film, tyle. Nie odchodzę z serialu - wyjaśniła w oficjalnym stanowisku Kachlik.

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) ostatni dzień na planie
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) ostatni dzień na planie
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze