Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

i

Autor: MTL Maxfilm Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła też odejdzie jak inne

2020-11-24 8:31

Franka, którą w "M jak miłość" od niedawna gra Dominika Kachlik właśnie pożegnała się z serialem. Aktorka z "M jak miłość" na swoim Instagramie napisała, że była ostatni dzień na planie. To już pewne, że wkrótce w "M jak miłość" Franka zostanie kolejną dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i dzięki niej przestanie wreszcie kochać Kingę (Katarzyna Cichopek). Jednak dość szybko nastąpi rozstanie tej pary. Czy serialowa Franka odejdzie z "M jak miłość" już na zawsze, a Paweł straci ukochaną tak jak poprzednie?

Dlaczego Franka odejdzie z "M jak miłość", a Dominika Kachlik wyjedzie?

Franka z "M jak miłość" niezbyt długo zostanie w życiu Pawła! Dominika Kachlik dołączyła do obsady serialu wiosną 2020 roku, ale od początku było wiadomo, że ze Zduńskim połączy ją coś więcej. To Paweł uratował Frankę przed ślubem z dużo starszym facetem, do którego zmuszał ją ojciec. On pomógł góralce z Bukowiny Tatrzańskiej wyrwać się z tego chorego związku i rozpocząć wszystko od nowa w Warszawie. Długo Franka w "M jak miłość" łudziła się, że Paweł z nią będzie. Zorientowała się jednak, że on kocha Kingę! 

Właśnie dlatego usunęła się w cień, ale ze Zduńskim niebawem w "M jak miłość" połączą ją kolejne poważne problemy. I były kochanek, bandyta Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel), który będzie próbował odzyskać Frankę. Dziewczyna wystawi Pawła przestępcy, a później w 1547 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragicznego wypadku. Bandzior będzie chciał zabić Pawła!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Paweł z "M jak miłość" przeżyje wypadek, ale to nie oznacza dalszych komplikacji w jego związku z Franką. Aż wreszcie nadejdzie moment rozstania. Ponieważ odcinki "M jak miłość" kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem, to wiosną przyszłego roku Franka zniknie z życia Pawła. Na jak długo? Tego nie wiadomo. Być może na zawsze.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

Dominika Kachlik na swoim Instagramie napisała, że była ostatni dzień na planie "M jak miłość" przed wyjazdem. Aktorka robi sobie przerwę od grania w serialu, żegna się z rolą Franki, ale na pewno wróci. 

- Dostałam rolę w amerykańskiej produkcji i wyjeżdżam na kilka tygodni zrobić film, tyle. Nie odchodzę z serialu - wyjaśniła w oficjalnym stanowisku Kachlik.

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) ostatni dzień na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) ostatni dzień na planie
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze