M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

W 1545 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) spędzi noc z Franką (Dominika Kachlik)! To wielki przełom w ich relacji, którą zakochana dziewczyna w końcu odpuściła, nie mogąc patrzeć na miłość Zduńskiego do Kingi (Katarzyna Cichopek). Ale w 1545 odcinku "M jak miłość" to Paweł wykaże inicjatywę i od nowa uwiedzie śliczną dziewczynę! A w nocy wyzna jej całą prawdę na temat swoich uczuć do bratowej... Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł w 1545 odcinku "M jak miłość" nagle ocknie się i zrozumie, że jak nie zajmie się Franką ktoś inny sprzątnie mu ją sprzed nosa! I choć Franka znów sprowadzi na Zduńskiego kłopoty, które tym razem pojawią się w postaci byłego chłopaka wyrokowca (Michał Chruściel), para wyląduje w łóżku!

Paweł po raz pierwszy usłyszy o kłopotach Franki w 1545 odcinku "M jak miłość" od Basi (Gabriela Raczyńska), która zorientuje się, że dziewczyna znów jest przez kogoś nękana. I choć ojciec pokłóci się z córką i odmówi zajmowania się sprawami Franki, ostatecznie odwiedzi była dziewczynę. A potem świat zawiruje w 1545 odcinku "M jak miłość", bo emocje Franki i tempo zdarzeń oszołomią nawet flegmatycznego Pawła!  

M jak miłość, odcinek 1544 WIDEO: Szymek uratuje życie biednej przyjaciółki z przedszkola! Bohaterski czyn 6-latka

Były chłopak Franki, Krzysiek zwabi dziewczynę z Pawłem w 1545 odcinku "M jak miłość" do szpitala pod pretekstem poważnego wypadku i operacji. Kiedy na miejscu okaże się, że nikt taki tam nie trafił, Franka przerazi się nie na żarty. 

- Spokojnie. Obiecuję, że nic ci nie będzie - obieca Paweł France, przerażonej atakami dawnego chłopaka Krzyśka. - Odwiozę cię do domu - zaproponuje. 

- Nie no, nie ma mowy! Ja oszaleję sama! Paweł, ja się go boję! - zaprotestuje gwałtownie Franka.

-  Dobra, masz rację, nie ma co zaprowadzić go prosto pod twoje drzwi. Choć, wsiadamy..

I tak para w 1545 odcinku "M jak miłość" wyląduje w mieszkaniu Pawła. Franka poczuje się bezpieczna i tak blisko ukochanego, że odważy się zapytać go o jego dotychczasowe związki z kobietami. I Paweł wyzna jej cała prawdę, nawet o Kindze! 

- Miałem ich kilka... Zawsze to samo... Pech... albo nie wiem, klątwa... I przez cały ten czas blisko mnie była kobieta... zaprzeczenie tego, z czym ja się spotykałem...

- Kinga... -  Franka wtrąci mu się w słowo.

- Kinga jest cudowną osobą, świetną matką i najlepszym przyjacielem mojego brata... - odpowie Paweł. - Czy mu zazdrościłem? Jak cholera... Ale z miłością niewiele ma to wspólnego!

I w tym momencie Paweł i Franka zaczną namiętnie całować się! Czy wylądują w łóżku przekonamy się już w 1545 odcinku "M jak miłość".  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1543: Miłość życia Marysi to oszust. Jacek okłamie ją perfidnie w najważniejszej sprawie - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze