M jak miłość, odcinek 1543: Miłość życia Marysi to oszust. Jacek okłamie ją perfidnie w najważniejszej sprawie

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1543: Miłość życia Marysi to oszust. Jacek okłamie ją perfidnie w najważniejszej sprawie

M jak miłość, odcinek 1543: Miłość życia Marysi to oszust. Jacek okłamie ją perfidnie w najważniejszej sprawie - ZWIASTUN

2020-11-18 21:21

W 1543 odcinku "M jak miłość" w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pojawi się jej niespełniona, wielka miłość - były chłopak Jacek (Tomasz Sobczak). Po wielu latach dawny ukochany Rogowskiej przyjedzie do Grabiny na zjazd absolwentów podstawówki. Ale powód przyjazdu Jacka z Kanady będzie też zupełnie inny. Sprowadzi go choroba matki Teresy (Jolanta Wołłejko) i tajemnica, którą ukrywają, a która dotyczy rodziny Mostowiaków. Z pozoru czarujący Jacek w 1543 odcinku "M jak miłość" posunie się do kłamstwa, by zyskać względy Marysi. Kim będzie Jacek w "M jak miłość"? Zwykłym oszustem, który zagrozi małżeństwu Rogowskich?

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jacek z "M jak miłość" to były chłopak Marysi, który nigdy wcześniej nie pojawił się w serialu. Znali się bowiem przed laty, kiedy chodzili razem do podstawówki i połączyła ich miłość. Niespełniona, bo choć byli razem przez długi czas, to Marysia zerwała z Jackiem. A on po szkole wyjechał do Kanady, ożenił się i założył włąsny, biznes. W 1543 odcinku "M jak miłość" Rogowska zacznie wspominać Jacka oglądając stare zdjęcia. Będzie ku temu okazja, bo dostanie zaproszenie na zjazd absolwentów i szkolny bal. A to nie spodoba się Arturowi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1546: Marysia dowie się o nieślubnej córce ukochanego przy łożu śmierci jego matki! Tylko ona zna dziecko Jacka - WIDEO

Zanim w 1543 odcinku "M jak miłość" los połączy Marysię i Jacka na nowo, w przychodni wiejskiej w Lipnicy zjawi się jego matka. Chora na nadciśnienie Teresa Kotowska zgłosi się do Rogowskiej, bo skierowanie na badania w szpitalu w Gródki. Bo leki, które przepisze jej Artur już nie będą działały. Pielęgniarka otoczy matkę Jacka opieką. Przez wzgląd na dawne dzieje w 1543 odcinku "M jak miłość" pojedzie nawet do szpitala i wesprze Teresę, której młody lekarz nie będzie chciał wykonać badań. Marysia zakwestionuje działania doktora, żeby wstawić się za Kotowską.

I właśnie wtedy pojawi się Jacek. Spotkanie po latach w 1543 odcinku "M jak miłość" będzie dla obojga jak cudowne zrządzenie opatrzności. - Jacek, ale numer... - krzyknie zachwycona Rogowska. A były chłopak zwróci się do niej niezwykle pieszczotliwie. - Mysza! - odpowie zaskoczony i pochwyci ją w ramiona. - Odkąd skończyłam podstawówkę, to nikt tak do mnie nie mówił...

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia zaprosi Jacka na kolację do domu Mostowiaków. Nieświadoma tego jak wielką tajemnicę ukrywa przed nią były ukochany. Ten sekret może wpłynąć na losy całej rodziny. Bo Jacek cały czas będzie oszukiwał Rogowską. Początkowo niewinnie, że nic się nie zmieniła i dalej wygląda tak samo. Ale kłamstwo Jacka będzie dotyczyło spraw z przeszłości, jego życia w Grabinie, jeszcze przed wyjazdem do Kanady.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

Niedługo potem w "M jak miłość" okaże się, że Jacek jest ojcem, ma nieślubną córkę, którą jest... Lilka Mostowiak (Monika Mielnicka). Kiedyś bowiem miał romans z jej matką Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura).

M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski  (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
Najnowsze